Zbigniew Stonoga ujawnił na swoim facebooku faktury, z których jasno wynika, że ludzie Platformy Obywatelskiej nie szczędzą grosza na huczne zabawy. Po bliższym przyjrzeniu okazuje się również, że część faktur mogła zostać sfałszowana.

Pierwszą fakturę wystawił Andersia Tower Hotel Management Sp. Z.o.o w Poznaniu. Nabywca? Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu na czele z marszałkiem Markiem Woźniakiem z PO. Fakturę wystawiono 30 kwietnia 2014, a opiewa ona na… 16 000 złotych! Wszystko to za jedzenie i napoje. Druga faktura? Również na Urząd Marszałkowski, w którym władzę pełni Marek Woźniak z PO. Tym razem opiewa ona na 7 000 złotych. Za co? Za „usługi gastronomiczne” w The Food Designers Sp. Z.o.o.

Czas na kolejne faktury. Tym razem wystawione przez biuro podróży Top Podróże. Łącznie na 10 biletów międzynarodowych wydano ponad 13 000 złotych.

W specjalnym filmiku opublikowanym na facebooku Stonogi omawiana jest jeszcze inna faktura wystawiona 18 maja 2015. Wydanie ponad 22 000 złotych za DOBĘ w hotelu Ikar w Poznaniu. Biznesmen zadzwonił do hotelu i zapytał o koszt najdroższego pokoju w ofercie. Odpowiedź: w apartamencie w tygodniu – 390 złotych za dobę. W apartamencie w weekend – 320 złotych.

Czyżby więc ktoś poświadczał nieprawdę przy lewych przepływach finansowych?

1

2

3

Film TUTAJ.

Na profilu przedsiębiorcy zamieszczono o wiele więcej faktur.