Źródło: wikimedia.org
Źródło: wikimedia.org
Źródło: wikimedia.org

Jak informuje portal polskiepiekielko.pl oddział ZUSu w Sosnowcu ogłosił przetarg na realizowanie świadczeń pracowniczych dla urzędników oraz ich rodzin, w tym dzieci do lat 15. Usługi mają obejmować korzystanie z obiektów rekreacyjno-sportowych. Chętni pragnący spełnić wymogi przetargu muszą zaoferować możliwość nielimitowanego i nieograniczonego dostępu do co najmniej 200 placówek, które są w stanie realizować określone przez urzędników usługi oraz znajdujące się w określonych miastach.

Urzędnicy oczekują, że przedstawione oferty będą zawierały takie obiekty jak np. baseny, sauny, siłownie, szkoły tańca, aqua aerobic, sztuki walki, joga, indor cycling, lodowisko itp.
Oprócz oddziału z Sosnowca świadczenia mają objąć Inspektoraty w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Zawierciu. Obiekty, zgłoszone w ofercie mają się znajdować w miastach: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Zawiercie, Katowice, Mysłowice, Będzin.

Usługi mają być świadczone przez przynajmniej rok. W założeniu zostały wycenione na 60 000zł i obejmą 120 pracowników oraz 10 ich dzieci.

 

DG

 

Źródło: polskiepiekielko.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.