Lech Wałęsa zabrał głos w sprawie ostatnich działań rządu Prawa i Sprawiedliwości.

„Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec, i to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać” – powiedział.

„Oni bez przerwy szukają wrogów, w stylu sowieckim. Musi być zawsze wróg, żeby można było rządzić” – stwierdził, odnosząc się do opublikowanego niedawno audytu rządów PO-PSL.

„Ja, stary człowiek, włączę się w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Ja bym musiał podejmować decyzje, a ja nie chcę. Niech to oni (młodzi – red.) wszystko zrobią. Jak to będzie wszystko OK, to ja mogę się w ogóle nie pojawić. Ja tylko jak będę czuł, że jestem potrzebny i jak oni mnie też poproszą” – oznajmił.

 

mn

3 KOMENTARZE

 1. Dziwi mnie, że Wałęsa przy swoim kompletnym braku umiejętności pisania, komponowania wypowiedzi i mówienia ciągle uparcie sam mierzy się z językiem polskim w internecie. Gdyby POstkomuna jeszcze rządziła to by go pewnie na ministra edukacji wstawili bo oni tak lubili obsadzać stanowiska. Czym kto mniej się zna na czymś tym chętniej go w tej dziedzinie obsadzali.

  8

  0
 2. Już niedługo zobaczymy, kto będzie z okien wyskakiwać… i oby to nie był ten zażywny jegomość ze zdjęcia powyżej. Dla niego (niekoniecznie darmowy) pobyt w państwowym zakładzie odchudzającym z przerośniętego “ego” powinien być zagwarantowany!
  Pozdrawiam serdecznie uczciwych obywateli.
  Tych nieuczciwych – przez kupę kamieni!

  15

  0
 3. Że tego tumana jeszcze gdziekolwiek zapraszają i że ktokolwiek jeszcze go słucha. Nie dość, że potwierdziło się, że jest zdrajcą to jeszcze zakochanym we własnej legendzie. Kolejny który powinien stanąć przed sądem za działanie na szkodę państwa Polskiego.

  Pozdrawiam

  30

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.