To już przypadek kliniczny. Lech Wałęsa nie przestaje atakować swoich przeciwników, tym razem agenturalną działalność zarzucił Kornelowi Morawieckiemu.

Panie Morawiecki w moich oczach Pan jest zdrajcą przez swe czyny współpracującym z SB świadomie a może nieświadomie – napisał w piątek Lech „Bolek” Wałęsa (pisownia oryginalna).

Dodał również, że legendarny lider „Solidarności Walczącej” był „bliżej współpracy” i „zrobił więcej zła”.

31 stycznia Instytut Pamięci Narodowej zaprezentował opinię biegłych ws. teczki TW Bolek, która głosi, że „zobowiązanie o podjęciu współpracy z SB zostało w całości nakreślone przez Lecha Wałęsę”. Kornel Morawiecki, były działacz opozycji, wielokrotnie apelował, by Wałęsa przyznał się do współpracy z SB. Były prezydent nie tylko do apelu się nie zastosował, a w dodatku przypuścił kolejny atak.

Kornel Morawiecki mówi o tym bym się przyznał do współpracy Przyjacielu Kornelu Ty bardziej powinieneś się przyznać do POMOCY Kiszczakowi .założyłeś Solidarność Walcząca by zniszczyć Solidarność pod moim przewodem ,drukowałeś w Solidarności Walczącej Paszkwile Kiszczaka wspólnie walcząc ze mną w bardzo niedobrym czasie .Kiszczak wiele razy na tych łamach drukował te właśnie przygotowane przez SB teksty chcesz dowodów – napisał „Bolek”.