Foto: commons.wikimedia.org

Lech Wałęsa na swoim blogu zamieścił wpis, w którym żali się na wysokość swojej emerytury która wynosi 5 000 złotych. Jednocześnie były lider “Solidarności” dodaje, że… wszystko inne oddał Narodowi.

„Dziś po ujawnieniu, przestępcy mnie by zrobili przestępcą. Tu trzeba siły i zaplecza do tej walki. Ja zostałem rozbrojony. Na zbrojenie, na zdecydowane działanie, jestem dziś za stary, za 5 000 zł comiesięcznej emeryturze też nie dużo mogę zdziałać. Wszystko inne co otrzymywałem oddałem Narodowi” – napisał na swoim blogu Lech Wałęsa.

Należy dodać, że były prezydent dorabia sobie również jeżdżąc po świecie z wykładami, gości na rozmaitych uroczystościach – chwaląc się zdjęciami z luksusowych hoteli czy egzotycznych plaż.

Panu Wałęsie przypominam, że w Polsce wielu emerytów nie może liczyć nawet na 900 złotych, a on narzeka na uposażenie w wysokości 5 000. Naprawdę, trochę wstydu by się przydało. Ale tego to akurat chyba od takiego człowieka oczekiwać nie powinniśmy. Próżne nadzieje.

12 KOMENTARZE

 1. Tobie w jarmułce nie było do twarzy jak Stolzmanowi czy Buzkowi lub Sikorskiemu dlatego diaspora potraktowała cię jak podrzutka. A Kwachu i reszta chazarskiej dziczy biedy raczej nie zazna.

  0

  0
 2. Przecież powiedział prawdę za 5000zł można żyć ale świata nie zmienisz z takim kapitałem 🙂 A w komentarzach widzę lud w stylu plebsu z czasów rewolucji francuskiej, który najchętniej Lecha by dała pod gilotynę. A przecież to jedyny prezydent, który mówi to co myśli ale ludzie wolą być jednak okłamywani ładnymi słówkami 🙂

  0

  0
 3. Panie Leszku, miliony Polaków chciało by mieć średnią krajową na wypłatę a pan masz czelność tak twierdzić?

  0

  0
 4. Jak smiesz ty tepaku,prymiywie wyciagac łape po co kolwiek jeszcze!Kurwa…niech Ci Danka da.Albo lepiej.Nie nalezalo dawac UPA nagrody!

  0

  0
 5. Usuń
  Piotr Stopa Hanbe Okr.Stołu i wszystko co nastapiło poźniej mozna zmyc tylko krwią.Ja nie mam złudzen.A jak widze kolejna kampanie wyborcza i zamierzajacych wziac w niej udział ludzi to sie pytam czy to juz zawsze tak zostanie,że “polityk” wyjdzie na ulice,rzuci kilka pustych,bezwartosciowych haseł i obietnic,a naród odda mu swój głos?Ludzie…zrozumcie,że najpierw to on czyms KONKRETNYM na ten głos musi ZASŁUŻYC!Odwróćmy te złe wzorce i tendencje.To sie zaczyna u podstawy procesu wyborczego.Dawnymi czasy ktos,kto bral udział w wojnie,wykazał sie bohaterstwem,przelał krew czy w inny,dobitny sposób zasłużył sie Narodowi i Ojczyźnie mógł liczyc na wzgledy,zaszczyty,szacunek i miłość ludzi.Niech każdy zada sobie pytanie:co p.Ogórek,Duda,Jarubas,zawszony i wulgarny prostak Palikot zrobili dla ludzi,kraju…dla Ciebie i Ciebie konkretnie.Co?!Odpowiedź oczywiscie moze byc tylko jedna.Nic nie zrobili.Którys z amerykanskich przywodców…powiedział zdanie,ktore do dziś ma wiernych wyznawców w Polsce.Mianowicie:nie pytaj co kraj zrobił czy zrobi dla ciebie,ale zadaj sobie pytanie co ty uczyniłes dla kraju?Nadety bufon,satrapa,zdrajca i kapuś bez czci,honoru ambicji i wstydu Wałęsa powie oczywiscie,ze spał na styropianie i skoczył przez mur,a nastepnie pod jego ciężarem mur oczywiscie sie zawalił.Jasne…zawalił sie nam wszystkim na łeb!I gdyby to nie było tak tragiczne w skutkach mogłoby byc smieszne.Ale Naród polski zniósł i znosi to po bohatersku i bez słowa skargi.Otrzepał sie,troche wyprostował,przywdział na grzbiet jakąś koszulinę i z obłudnym,głupim usmiechem i udawaną radością,duma nawet poszedł na wybory i oddał głos na kogo?Pytanie retoryczne.To grzech pierworodny.Zaczyn i drozdże upadku Polski.Jej tradycji,kultury i wyznawanych wartości.Najpierw wiec należy wyciąć ten wrzód w postaci partyjniactwa,sejmokracji nepotyzmu itd.A nastepnie powoli uświadamiać Narodowi od nowa po jakiej ziemi stąpa i co depcze swoimi “brudnymi” buciorami!
  10 godz. · Lubię to! · 3

  0

  0
 6. Aż mi Cię żal Lechu, z takimi układami przegrać życie.!!! Te marne Twoje 5,000 zł na miesiąc. No qrwa nie da się przeżyć. Na co Ci brakuje Lechu? Ja Ci oddam 50% z tych 100 mln co mi obiecałeś.

  0

  0
 7. Jednak to że Kiszczak dostaje dużo więcej nie jest normalne.
  Gościu już dawno odleciał. Ostatnio mówił, że dał mi nie 100 milionów, tylko 100 kilo złota. Idę szukać

  0

  0
 8. Prymityw ! oszukał swoim niby prospołecznym zachowaniem .. solidarność itp. miliony Polaków , żeby potem lizac du*pe partii ???? ODSTRZAŁ DLA DZIKA!!

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.