Foto: commons.wikimedia.org

Lech Wałęsa na swoim blogu zamieścił wpis, w którym żali się na wysokość swojej emerytury która wynosi 5 000 złotych. Jednocześnie były lider „Solidarności” dodaje, że… wszystko inne oddał Narodowi.

„Dziś po ujawnieniu, przestępcy mnie by zrobili przestępcą. Tu trzeba siły i zaplecza do tej walki. Ja zostałem rozbrojony. Na zbrojenie, na zdecydowane działanie, jestem dziś za stary, za 5 000 zł comiesięcznej emeryturze też nie dużo mogę zdziałać. Wszystko inne co otrzymywałem oddałem Narodowi” – napisał na swoim blogu Lech Wałęsa.

Należy dodać, że były prezydent dorabia sobie również jeżdżąc po świecie z wykładami, gości na rozmaitych uroczystościach – chwaląc się zdjęciami z luksusowych hoteli czy egzotycznych plaż.

Panu Wałęsie przypominam, że w Polsce wielu emerytów nie może liczyć nawet na 900 złotych, a on narzeka na uposażenie w wysokości 5 000. Naprawdę, trochę wstydu by się przydało. Ale tego to akurat chyba od takiego człowieka oczekiwać nie powinniśmy. Próżne nadzieje.

12 KOMENTARZE

 1. Tobie w jarmułce nie było do twarzy jak Stolzmanowi czy Buzkowi lub Sikorskiemu dlatego diaspora potraktowała cię jak podrzutka. A Kwachu i reszta chazarskiej dziczy biedy raczej nie zazna.

 2. Przecież powiedział prawdę za 5000zł można żyć ale świata nie zmienisz z takim kapitałem 🙂 A w komentarzach widzę lud w stylu plebsu z czasów rewolucji francuskiej, który najchętniej Lecha by dała pod gilotynę. A przecież to jedyny prezydent, który mówi to co myśli ale ludzie wolą być jednak okłamywani ładnymi słówkami 🙂

 3. Jak smiesz ty tepaku,prymiywie wyciagac łape po co kolwiek jeszcze!Kurwa…niech Ci Danka da.Albo lepiej.Nie nalezalo dawac UPA nagrody!

 4. Usuń
  Piotr Stopa Hanbe Okr.Stołu i wszystko co nastapiło poźniej mozna zmyc tylko krwią.Ja nie mam złudzen.A jak widze kolejna kampanie wyborcza i zamierzajacych wziac w niej udział ludzi to sie pytam czy to juz zawsze tak zostanie,że „polityk” wyjdzie na ulice,rzuci kilka pustych,bezwartosciowych haseł i obietnic,a naród odda mu swój głos?Ludzie…zrozumcie,że najpierw to on czyms KONKRETNYM na ten głos musi ZASŁUŻYC!Odwróćmy te złe wzorce i tendencje.To sie zaczyna u podstawy procesu wyborczego.Dawnymi czasy ktos,kto bral udział w wojnie,wykazał sie bohaterstwem,przelał krew czy w inny,dobitny sposób zasłużył sie Narodowi i Ojczyźnie mógł liczyc na wzgledy,zaszczyty,szacunek i miłość ludzi.Niech każdy zada sobie pytanie:co p.Ogórek,Duda,Jarubas,zawszony i wulgarny prostak Palikot zrobili dla ludzi,kraju…dla Ciebie i Ciebie konkretnie.Co?!Odpowiedź oczywiscie moze byc tylko jedna.Nic nie zrobili.Którys z amerykanskich przywodców…powiedział zdanie,ktore do dziś ma wiernych wyznawców w Polsce.Mianowicie:nie pytaj co kraj zrobił czy zrobi dla ciebie,ale zadaj sobie pytanie co ty uczyniłes dla kraju?Nadety bufon,satrapa,zdrajca i kapuś bez czci,honoru ambicji i wstydu Wałęsa powie oczywiscie,ze spał na styropianie i skoczył przez mur,a nastepnie pod jego ciężarem mur oczywiscie sie zawalił.Jasne…zawalił sie nam wszystkim na łeb!I gdyby to nie było tak tragiczne w skutkach mogłoby byc smieszne.Ale Naród polski zniósł i znosi to po bohatersku i bez słowa skargi.Otrzepał sie,troche wyprostował,przywdział na grzbiet jakąś koszulinę i z obłudnym,głupim usmiechem i udawaną radością,duma nawet poszedł na wybory i oddał głos na kogo?Pytanie retoryczne.To grzech pierworodny.Zaczyn i drozdże upadku Polski.Jej tradycji,kultury i wyznawanych wartości.Najpierw wiec należy wyciąć ten wrzód w postaci partyjniactwa,sejmokracji nepotyzmu itd.A nastepnie powoli uświadamiać Narodowi od nowa po jakiej ziemi stąpa i co depcze swoimi „brudnymi” buciorami!
  10 godz. · Lubię to! · 3

 5. Aż mi Cię żal Lechu, z takimi układami przegrać życie.!!! Te marne Twoje 5,000 zł na miesiąc. No qrwa nie da się przeżyć. Na co Ci brakuje Lechu? Ja Ci oddam 50% z tych 100 mln co mi obiecałeś.

 6. Jednak to że Kiszczak dostaje dużo więcej nie jest normalne.
  Gościu już dawno odleciał. Ostatnio mówił, że dał mi nie 100 milionów, tylko 100 kilo złota. Idę szukać

 7. Prymityw ! oszukał swoim niby prospołecznym zachowaniem .. solidarność itp. miliony Polaków , żeby potem lizac du*pe partii ???? ODSTRZAŁ DLA DZIKA!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.