Foto: Wikimedia Commons

Indyjski ksiądz o. Tom Uzhunnalil został porwany przez islamistów. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że kapłan zostanie ukrzyżowany w Wielki Piątek. Jak podają austriackie media, zbrodnia została dokonana.

Tom Uzhunnalil, indyjski kapłan, pracował w Jemenie od 4 lat. Na początku marca został porwany przez islamskich terrorystów. W internecie zaczęły pojawiać się informacje, że jest torturowany i być może zostanie ukrzyżowany w Wielki Piątek. Rzecznik salezjan z rodzimej prowincji ojca Toma zdementował te informacje, ale austriacka telewizja ORF powołała się na słowa kardynała Christopha Schönborna, który miał przekazać wiernym informację o męczeńskiej śmierci indyjskiego duchownego.

A jednak ukrzyżowali Salezjanina w Jemenie. W nasze największe święto to zrobili. Ból rośnie… – napisał na Twitterze dziennikarz Witold Gadowski.

2 KOMENTARZE

  1. Mentalnie żyją w czasach średniowiecza. Wszyscy oni to hipokryci, którzy brzydzą się i nienawidzą „niewiernych”, ale używają chętnie rzeczy, które Ci „niewierni” wymyślili i wyprodukowali, tj.: ciuchy, sprzęt elektroniczny, samochody, broń. Potrafią tylko niszczyć i/lub wykorzystywać. Co oni potrafią zrobić, wyprodukować, wymyśleć???! Sprowadza świat do początku końca.

  2. Mentalnie żyją w czasach. Wszyscy oni to hipokryci, którzy brzydzą się i nienawidzą „niewiernych”, ale używają chętnie rzeczy, które Ci „niewierni” wymyślili i wyprodukowali, tj.: ciuchy, sprzęt elektroniczny, samochody, broń. Potrafią tylko niszczyć i/lub wykorzystywać. Co oni potrafią zrobić, wyprodukować, wymyśleć???! Sprowadza świat do początku końca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.