Foto: Wikimedia Commons

Indyjski ksiądz o. Tom Uzhunnalil został porwany przez islamistów. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że kapłan zostanie ukrzyżowany w Wielki Piątek. Jak podają austriackie media, zbrodnia została dokonana.

Tom Uzhunnalil, indyjski kapłan, pracował w Jemenie od 4 lat. Na początku marca został porwany przez islamskich terrorystów. W internecie zaczęły pojawiać się informacje, że jest torturowany i być może zostanie ukrzyżowany w Wielki Piątek. Rzecznik salezjan z rodzimej prowincji ojca Toma zdementował te informacje, ale austriacka telewizja ORF powołała się na słowa kardynała Christopha Schönborna, który miał przekazać wiernym informację o męczeńskiej śmierci indyjskiego duchownego.

A jednak ukrzyżowali Salezjanina w Jemenie. W nasze największe święto to zrobili. Ból rośnie… – napisał na Twitterze dziennikarz Witold Gadowski.

2 KOMENTARZE

  1. Mentalnie żyją w czasach średniowiecza. Wszyscy oni to hipokryci, którzy brzydzą się i nienawidzą “niewiernych”, ale używają chętnie rzeczy, które Ci “niewierni” wymyślili i wyprodukowali, tj.: ciuchy, sprzęt elektroniczny, samochody, broń. Potrafią tylko niszczyć i/lub wykorzystywać. Co oni potrafią zrobić, wyprodukować, wymyśleć???! Sprowadza świat do początku końca.

    0

    0
  2. Mentalnie żyją w czasach. Wszyscy oni to hipokryci, którzy brzydzą się i nienawidzą “niewiernych”, ale używają chętnie rzeczy, które Ci “niewierni” wymyślili i wyprodukowali, tj.: ciuchy, sprzęt elektroniczny, samochody, broń. Potrafią tylko niszczyć i/lub wykorzystywać. Co oni potrafią zrobić, wyprodukować, wymyśleć???! Sprowadza świat do początku końca.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.