Lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki w programie „RZECZoPOLITYCE” komentował zajścia w Orlando.

Do masakry w Orlando doszło, bo tam skumulowało się wszystko to, co lubi zachodnioeuropejska i amerykańska lewica. Mamy do czynienia z publiczną promocją dewiacji i publicznym na to przyzwoleniem (…). Mamy homoseksualny klub, z drugiej strony – mamy strefę wolną od broni – czyli pacyfizm wyznawany przez lewicę na całym świecie i po trzecie – muzułmański przybysz z Afganistanu, który powoływał się na Państwo Islamskie. To argument za tym, by ograniczać lub uniemożliwiać migrację z innych kręgów kulturowych – uważa polityk.

Winnicki przyznał, że zarówno przez islam, jak i chrześcijaństwo, homoseksualizm uznany został za dewiację. Dodał, że jego zdaniem z tej dewiacji da się wyleczyć.

Według norm nie tylko islamu, ale i chrześcijaństwa, jest to dewiacja (…). Należy przede wszystkim w myśl zasad religijnych, nawracać się. Można się nawracać i można się leczyć. Są kliniki w zachodniej Europie i w USA. Różne są przypadłości, również psychiczne, również związane z problemami seksualnymi, jest to pełna niepełnosprawność, homoseksualizm jest rodzajem dysfunkcji – dodał.

2 KOMENTARZE

  1. Panie Winnicki. To skoro Pan taki lekarz to może jakieś przypisy naukowe. Czy to tylko Pana złote myśli?
    Homoseksualizm jest sprawą o wiele bardziej złożoną niż się Panu wydaje. Proszę sobie poczytać jakieś opracowania naukowe zanim zacznie się Pan na ten temat wypowiadać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.