Patrząc na „postęp”, którego jesteśmy świadkami na świecie można się załamać.Według niezależnych mediów nie tylko blisko jest do legalizacji pedofilii, ale również do zakneblowania ust wszelkim strażnikom tradycji, moralności i dobrego smaku.

commons.wikimedia.org

Włoscy parlamentarzyści robią wszystko by karać za krytykę 13 grup, uznanych za pełnoprawne w życiu społecznym. Należą do nich m.in homoseksualiści, transseksualiści a teraz również pedofile. 19 września 2013 roku, powyższe pomysły bezrefleksyjne przyjęli włoscy deputowani. Obecnie zajmują się nimi senatorowie.

Według ekspertów genderowe pomysły włoskich decydentów, mają sprawić że normalni ludzie, sprzeciwiający się dewiacjom uznani zostaną za „chorych”, ogarniętych fobiami. Za krytykę nowych „preferencji” przewidziane zostały kary finansowe, oraz kary pozbawienia wolności do lat 4. Włoscy senatorowie zamienili również określenia: „mąż” i „żona” pojęciami: „małżonek”. Warto przypomnieć, że na początku września 2013 roku minister integracji Włoch – Cecile Kyenge zdecydował o usunięciu z dokumentów państwowych określeń… „mama” i „tata”.

na podstawie: wolna-polska.pl / protivkart.org / forzanuova.org