commons.wikimedia.org

Patrząc na “postęp”, którego jesteśmy świadkami na świecie można się załamać.Według niezależnych mediów nie tylko blisko jest do legalizacji pedofilii, ale również do zakneblowania ust wszelkim strażnikom tradycji, moralności i dobrego smaku.

commons.wikimedia.org

Włoscy parlamentarzyści robią wszystko by karać za krytykę 13 grup, uznanych za pełnoprawne w życiu społecznym. Należą do nich m.in homoseksualiści, transseksualiści a teraz również pedofile. 19 września 2013 roku, powyższe pomysły bezrefleksyjne przyjęli włoscy deputowani. Obecnie zajmują się nimi senatorowie.

Według ekspertów genderowe pomysły włoskich decydentów, mają sprawić że normalni ludzie, sprzeciwiający się dewiacjom uznani zostaną za “chorych”, ogarniętych fobiami. Za krytykę nowych “preferencji” przewidziane zostały kary finansowe, oraz kary pozbawienia wolności do lat 4. Włoscy senatorowie zamienili również określenia: “mąż” i “żona” pojęciami: “małżonek”. Warto przypomnieć, że na początku września 2013 roku minister integracji Włoch – Cecile Kyenge zdecydował o usunięciu z dokumentów państwowych określeń… “mama” i “tata”.

na podstawie: wolna-polska.pl / protivkart.org / forzanuova.org

11 KOMENTARZE

  1. Róbta co chceta jeśli mnie to nie krzywdzi. Dlaczego niektórzy próbują wmawiać innym ludziom co jest dobre a co złe. Do dobrego idę cały czas, a od złego się odwracam – i co komu do tego. Zostawcie filozofię filozofom, politykę politykom a życie rzyciom.

  2. hmmmm… co można jeszcze powiedzieć? niestety to ogarnia europe a my jak debile za tym gonimy. Homo jakoś zniosę ale pedofili? Kurwa, nie wyobrażam sobie że gdy za parę lat będę miał dziecko, będę musiał się obwiać o to że jakis skurwysyn będzie mógł je legalnie molestować

  3. Pedofilia jako legalna orientacja seksualna! Ten świat upadł na głowę. Nie wiem do czego to prowadzi, ale zdecydowanie za daleko! Dość tej pseudo tolerancji i politycznej poprawności!!!!

  4. To powoli zaczyna być gorsze od dżihadu. Przecież podstawowym celem życia każdego stworzenia jest przedłużenie gatunku. To co robią jest przeciwko temu podstawowemu prawu. A najgorsze, że propagują to wśród cywilizowanych ludzi, dzięki którym świat się rozwinął i przez to dojdzie do sytuacji, gdzie rozmnażają się tylko muzułmanie, murzyni, kraje trzeciego świata. A cywilizacja będzie zanikać. I boję się, że taki jest ukryty cel tego wszystkiego, a winni są tego muzułmanie, którzy chcą świata dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.