Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Premier Ewa Kopacz bohatersko włączyła się w walkę z dopalaczami. Przygotowano Pakt Społeczny Przeciw Dopalaczom – który poparł m.in. Jurek Owsiak. Jak się jednak okazuje idol młodzieży nie ma na nią wielkiego wpływu.

Dlatego tak bardzo cenne jest dzisiaj przyłączenie się do paktu społecznego przeciwko dopalaczom ludzi, którzy mają swój wielki autorytet, takich jak Jurek Owsiak czy Marcin Gortat, którzy potrafią z młodymi ludźmi rozmawiać, którzy potrafią tych młodych ludzi zachęcać do działań, które służą temu, aby swój czas spędzali zupełnie inaczej niż tylko i wyłącznie sięgając po substancje, które im szkodzą – mówiła dumna Ewa Kopacz.

Przystanek Woodstock oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj, ale już w nocy z wtorku na środę do szpitala trafiły 22 osoby. Większość z nich zatruła się substancjami psychoaktywnymi. Co więcej, na terenie festiwalu aresztowano kilku dilerów. Aby “usprawnić” udzielanie pomocy – również osobom, które przedawkowały – na terenie festiwalu powstał szpital polowy. TVP Gorzów poinformowała, że do szpitala w Kostrzynie trafiać będą “trudniejsze” przypadki.

Najwyraźniej w świadomości młodych uczestników festiwalu wciąż utrzymuje się hasło “Róbta co chceta” – również autorstwa Owsiaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.