PO i Nowoczesna zamierzają iść do wyborów samorządowych z hasłem Prawa i Sprawiedliwości sprzed kilku lat. To kolejna kompromitacja totalnej opozycji.

„PO i Nowoczesna wymyśliły hasło na wybory samorządowe. Znów coś nie wyszło. PiS będzie miał ubaw” – śmieje się z totalnych nawet gazeta.pl.

„Platforma Obywatelska i Nowoczesna, przygotowaliśmy manifest programowy, minimum programowe ‘Bliżej ludzi’ dotyczące wyborów samorządowych” — powiedział na wspólnej konferencji poseł Adam Szłapka.

„Bliżej ludzi” to hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości, z którym partia szła do wyborów samorządowych w 2006 roku. Czyżby PO i Nowoczesna stwierdziły, że warto wzorować się na PiS-ie? Co ciekawe w domenie blizejludzi.pl cały czas znajduje się archiwalny serwis wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Wystarczyło tylko wpisać hasło w wyszukiwarkę.

Totalna opozycja po raz kolejny pokazuje, że PiS nie musi nic robić, aby zaprezentować w złym świetle Nowoczesną i Platformę. Te partie wciąż kompromitują się same, co zauważają nawet ich zwolennicy.