youtube.com

Jacek Poniedziałek od dawna walczy z obecnym rządem. Aktor opublikował w internecie histeryczny wpis, w którym atakuje Prawo i Sprawiedliwość oraz obraża jego wyborców.

Poniedziałka rozwścieczyła informacja, że Czesław Miłosz ma zostać wykreślony z listy lektur. Tymczasem według MEN „Polski poeta i noblista ma zagwarantowane miejsce w podstawie programowej”. Aktora to nie przekonało.

„Ogłupione przez pis 40 proc. społeczeństwa chce głosować na ludzi, którzy wyrzucają Miłosza z listy lektur dla liceum. Czy zwolennikom tej obłąkańczej partii nie przeszkadza, że ich dzieci będą się uczyć zideologizowanej i wykastrowanej, zafałszowanej wersji literatury i historii?” – napisał Poniedziałek.

„Tego się nie ‘posprząta’ w ciągu jednej kadencji. Nowe, wychowane w pisowskiej szkole pokolenie nie dowie się o polskim nobliście, tylko o Rymkiewiczu. Szymborską też wykoszą. To tylko kwestia czasu. Giertych 11 lat temu chciał wyrzucić Gombrowicza, bo gejowski” – stwierdził.

„Mrok. Kłamstwo. Brutalna siła i chamstwo. Oto wasza 40 procentowa Polska! Pozagryzajcie się sami. Nic was nie uratuje. Będziecie już zawsze pośmiewiskiem świata, który patrzy na was z mieszaniną politowania i pogardy. I ma rację” – dodał.

„Tkwijcie w głowie tej mściwej kreatury, tego chorego umysłu, który nienawidzi współczesnego świata i ludzkości. Który kocha tylko swój ból i poczucie winy z powodu śmierci krewnego. Nienawidźcie, tak jak on kazał wam nienawidzić. Plujcie i pogardzajcie, tylko dlatego, że jemu się tak podoba. Na was też przyjdzie czas. On jest waszą Nemezis. Pożrecie się i pozabijacie. Innej drogi nie ma. Historia to pokazała. I znowu pokaże. Tylko dzieci żal. Przyszłości żal” — wynurzeniom aktora nie było końca.

„Biedny, otumaniony 500+, tanio kupiony pseudodumą rodem z paska wiad. tvp 40 procentowy ‘narodzie’ – rozpłyń się i przepadnij. Jesteś zakałą świata!” – zakończył aktor i znany homoseksualista.

7 KOMENTARZE

 1. Żal mi tych wszystkich miernot aktorzyn z brukowych teatrzyków. Państwo nie chce już płacić za ich beztalencie, służby i wywiady nie potrzebują ich donosów. Pozostało im tylko wycie i warczenie, jak przystało na zdziczałe bezdomne kundle.

  17

  1
 2. głupi pedzio… w sumie to niezła strategia: coś ci w życiu się nie układa? wiadomo, to dlatego ze pis nie przestrzega konstytucji

  3

  0
 3. Ciekawe że nagle redaktor piszący ten artykuł zapałał tak wielką miłością do Miłosza. Przecież wiadomo że PISiory go nienawidzą. Dopiero po zdecydowanym proteście przywrócono Miłosza na listę lektur, tłumacząc że zaszła pomyłka. Żenada! Tłumaczenie jak małego dziecka.

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.