Na ulicy, na uczelniach, w szkołach, na osiedlach – faszyzm jest wszędzie!  Co chwila media mainstreamowe prześcigają się w tym kto pierwszy namierzy faszyste. Aktualnie słowo faszyzm znaczy tyle samo co Rafaello – wyraża więcej niż tysiąc słów.

Faszystą dzisiaj może czuć się każdy kto np. jest przeciwnikiem parady równości. Ewentualnie dostaniesz łatkę homofoba, jeżeli jesteś zwolennikiem tradycyjnej rodziny. Faszystą jest również ten kto jest przeciwnikiem aborcji, lub in vitro. Spróbujcie iść na jakąś demonstrację/manifestację z okazji uczenia jakiegoś bohatera wojennego, albo co gorsza – na marsz niepodległości. Zostaniecie automatycznie nazwani nie tylko faszystami, ale również zaczną nazywać Cię nazistą, rasistą i antysemitą. Mówią cokolwiek co ślina naniesie na język. Każdy kto będzie inaczej myślał niż GW i środowiska z nimi związane dostaję automatycznie obsypany epitetami. A wiadomo, jak faszysta, to z takimi ludźmi się nawet nie dyskutuję, bo oni przecież mają wyprane mózgi! Amerykanin z flagą w ręku – patriota. Francuz z flagą w ręku – patriota. Polak z flagą w ręku – FASZYSTA!

Gdy coś się stanie np. jakiś czas temu w Białymstoku miało miejsce podpalenie mieszkania imigrantowi, to oczywiście media z GW na czele od razu, bez żadnych dowodów, stwierdziły, że te wydarzenia to na pewno na tle rasistowskim. Gazeta również zapomniała wspomnieć o tym, że dwa tygodnie przed owym zajście, ów imigrant na “Plantach” pobił DZIECKO!

Dlaczego media wszędzie widzą faszyzm, a przejawów komunizmu jakoś nie zauważają? Czyżby problem nie istnieję? Ależ owszem, istnieje. Np. 1 maja wyszli na ulice zwolennicy SLD z transparentami, na których widniał sierp i młot. Konstytucja jasno mówi, że symbole komunistyczne są zakazane! Media widzą faszyzm tam gdzie go nie ma, a tam gdzie rzeczywiście coś się dzieję czyt. obchody 1 majowe. Nie widzą w ogóle problemu.

Puentą tego wpisu niech będzie pewna wypowiedź “wujka” Stalina, który mówił:

“Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami, antysemitami, skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane stanie się faktem w opinii publicznej.”

inaczejnizwszyscy.wordpress.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.