Uwielbiasz kawę? Uważasz, że dzień bez kawy to dzień stracony? Być może planujesz zakup ekspresu, ale nie wiesz na jaki model postawić? W tym wpisie przedstawimy możliwość wynajmu ekspresu do kawy oraz zasugerujemy kilka okoliczności, w których taki najem będzie idealnym rozwiązaniem.

Jak można wynająć ekspres do kawy?

Z pomocą przychodzi Plenti, czyli platforma dostępna w postaci webowej i aplikacji na Androida oraz IOS. Dzięki Plenti bezpiecznie i wygodnie możemy wynająć niemal wszystkie elektroniczne sprzęty o jakich jesteśmy w stanie pomyśleć. W ofercie są między innymi drony, konsole wraz z grami, smartfony, roboty czyszczące, kamery czy właśnie ekspresy do kawy.

Od momentu złożenia zamówienia do momentu pierwszego uruchomienia nie mija zazwyczaj więcej niż 2 dni robocze. Cały proces jest bardzo wygodny i intuicyjny, a koszt wynajmu zależy od długości jego trwania – im dłuższy okres, tym niższa cena za dzień. Na ten moment w Plenti dostępne jest kilkanaście modeli ekspresów do kawy z najwyższej półki, które będą wstanie rozpieścić kubki smakowe wszystkich domowników i gości.

ekspres do kawy saeco

Kiedy warto wynająć ekspres do kawy?

Własny ekspres do kawy to marzenie wielu osób, niestety nie każdy może sobie pozwolić na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, nie mówiąc o kosztach serwisowania, utrzymania i napraw. Często również bardzo trudno podjąć decyzję o tym jaki model chcemy zakupić. Właśnie wtedy wynajęcie ekspresu będzie idealnym rozwiązaniem.

Imprezy i przyjęcia

Wynajęcie ekspresu do kawy może okazać się wybitnym rozwiązaniem w przypadku organizowania mniejszej czy większej imprezy. Maszyna do przyrządzania kawy sprawdzi się idealnie w przypadku domówki, podczas której będziemy mogli zaskoczyć gości mnogością wyboru kaw i jej niepowtarzalnym smakiem. Ekspres do kawy doskonale sprawdzi się również na większych imprezach, takich jak wesela, kosztem kilkudziesięciu złotych możemy swoim gościom zaserwować dostęp do rozbudowanego stolika kawowego, który sprawnie obsłuży gości niezależnie od godziny, którą wskazywać będzie zegarek.

late z ekspresu saeco

Testowanie przed zakupem

Tak jak zostało to już wspomniane, wynajęcie ekspresu do kawy to fantastyczna możliwość, którą dają nam obecne czasy. Jeszcze kilka lat temu, aby dokonać podobnego zakupu musieliśmy udać się do najbliższego sklepu z elektroniką i zdać się na słowo sprzedawcy. Obecnie nie dość, że wybór jest znacznie większy, dzięki dostępowi do internetu nie ogranicza nas odległość to jeszcze przed dokonaniem ostatecznego zakupu możemy niewielkim kosztem przetestować kilka różnych modeli, wypić wszystkie oferowane przez niego rodzaje kaw i podjąć decyzję na podstawie własnego gustu, a nie opinii innych osób.

Prezent

Wynajęcie ekspresu na tydzień zdecydowanie mieści się w ramach cenowych przeciętnego prezentu. Jeśli więc brak Ci pomysłu na obdarowanie bliskiej osoby, dobrym rozwiązaniem może okazać się właśnie zaserwowanie podobnego ekspresu, dokupienie pysznej kawy i sprawienie przyjemności wybranej osobie nie tylko przez chwilę, ale serwując przyjemność trwającą wiele dni.

Konferencja

Organizując konferencję biznesową czy naukową nieodłącznym elementem jest przestrzeń na kawę. Dzięki wynajęciu profesjonalnych ekspresów można łatwo wyróżnić się na tle konkurencji, która serwuje zazwyczaj wrzątek i sypaną kawę.

cappuccino z ekspresu saeco

Spotkania służbowe

Jeśli prowadzisz biznes lub miewasz ważnych gości warto pomyśleć o adekwatnym ugoszczeniu swoich bywalców, wynajęcie ekspresu będzie kosztowało mniej więcej tyle co opłacenie taksówki, a pozostawisz po sobie doskonałe wrażenie.

Forma premii dla pracowników

Praca w biurze bywa nurząca, na szczęście wiele firm idzie z duchem czasu i potrafi umilić czas swoim pracownikom serwując przeróżne atrakcje. Być może zaproponowanie pracownikom motywacji w postaci nagrody, w zamian za osiągniecie konkretnego wyniku lub dotrzymanie terminu będzie dobrym rozwiązaniem? Dlaczego ekspres do kawy z najwyższej półki nie miałby być taką właśnie nagrodą?

Kawa i wszystko co z nią zawiązane to nieodłączny element współczesnego świata, dzięki Plenti za pomocą kilku kliknięć mamy możliwość skosztowania przeróżnych kaw, przygotowywanych przez najnowocześniejsze ekspresy do kawy. Próbuj, testuj i rozsmakuj się w kawach świata w swoich czterech ścianach.

Zostań baristą – kurs baristyczny prezentmarzen.com/zostan-barista-wiele-lokalizacji/

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here