Policja w Kolonii w piątek aresztowała kolejnych dwóch imigrantów podejrzanych o udział w molestowaniu kobiet w noc sylwestrową – u zatrzymanych znaleziono nagrania napaści seksualnej oraz karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki – informuje ndie.pl.

W telefonach podejrzanych znajdowały się nagrania napaści seksualnej podczas nocy sylwestrowej. Ponadto funkcjonariusze policji znaleźli karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki, m.in: zabiję cię, chcę cię pieprzyć, duże cycki, chcę cię pocałować.

Do tej pory udało się schwytać 31 mężczyzn biorących udział w tym barbarzyńskim akcie. Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 2/3 z napastników ubiegało się o azyl w Niemczech. Natomiast Der Spiegel donosi, że kilka skradzionych telefonów zostało zlokalizowanych w ośrodku dla tzw. uchodźców w Kolonii.

W Niemczech zaczyna kruszyć się beton poprawności politycznej, a ludzie przestają ufać władzy i sami chcą walczyć z nieproszonymi gośćmi. Niemcy w obawie o bezpieczeństwo kobiet organizują Ochronę Obywatelską.

Grupa liczy już ponad 3300 członków. Chcemy bezpiecznego miasta dla naszych pań – deklarują obywatelscy strażnicy i zapowiadają, że będą patrolować miasto w weekendy i w czasie nadchodzącego karnawału, bo właśnie wtedy ryzyko ataków jest największe.

Fragment wspomnianej kartki z tłumaczeniem można zobaczyć TUTAJ

 ndie.pl/DK