krzesłoMarek M., który rzekomo usiłował przeprowadzić 'zamach’ na prezydenta Komorowskiego rzucając krzesłem, decyzją sądu w Krakowie trafi na cztery tygodnie na obserwację psychiatryczną do aresztu śledczego przy ul. Montelupich.

Markowi M. grozi do 5 lat więzienia za usiłowanie dokonania na Komorowskiego czynnej napaści z użyciem krzesła. Jak informuje Prokuratura zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na interwencję funkcjonariuszy policji. Jest również podejrzany o znieważenie prezydenta RP.

Do zdarzenia doszło w marcu br. na Rynku Głównym w Krakowie. Podczas przesłuchania podejrzany nie przyznał się do zarzutów.

Przypomnijmy w niedzielę, 8 marca, podczas wiecu prezydenta  Komorowskiego w Krakowie, policja we współpracy z przedstawicielami BOR zatrzymała członka stowarzyszenia Młodzi dla Polityki Realnej i sympatyka Partii KORWiN, Marka M. który przyniósł na wiec krzesło, symbolizujące kompromitację Bronisława Komorowskiego w japońskim parlamencie. Całą sprawę jako pierwszy nagłośnił nasz portal – pisaliśmy o tym TUTAJ. Jaki prezydent, taki zamach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.