Na jednym z portali społecznościowych lider Partii Razem Adrian Zandberg postanowił odnieść się do wypowiedzi Ryszarda Petru, który nie wykluczył ewentualnej koalicji w wyborach samorządowych, ale dodał, że mogliby się w niej znaleźć „Wszyscy oprócz komunistów, czyli bez Partii Razem”.

„Ryszard Petru znowu opowiada bzdury na temat Razem. Na nienachalnym intelekcie wodza Nowoczesnej odcisnęła chyba piętno lektura prasy prawicowej. Po tym, jak jego klub poparł uchwałę ku czci hitlerowskich kolaborantów z Brygady Świętokrzyskiej, Petru przystąpił teraz do tropienia komunistów. Podczas wystąpienia w Krakowie oznajmił, że myśli o budowie nowego bloku politycznego. Mają się w nim znaleźć PO, SLD, on sam i kilka mniejszych partii, słowem: ‘wszyscy oprócz komunistów, czyli bez Partii Razem’” – napisał Zandberg.

„Jeśli Petru nie przestanie opowiadać kłamstw na temat Razem, to – ze względów wychowawczych – otrzyma w tej sprawie pismo z sądu. Polityk powinien odpowiadać za słowa, które wypowiada. Dotyczy to także Ryszarda Petru” – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.