Paweł Kukiz / foto: facebook.comPrzez ostatnie tygodnie, a szczególnie dni… rozmawiając na temat wyborów prezydenckich dowiadywałem się, że każdy mój kolejny rozmówca ma bardziej od poprzedniego dość obecnego Prezydenta (o ile tak można nazwać Pana Bronisława Komorowskiego)!

Świetnie! Po każdej z kolejnych rozmów cieszyłem się bardziej i bardziej. Po wielu przeprowadzonych rozmowach zacząłem się nawet obawiać, że na mojej twarzy uśmiech będzie wyglądać jak ten u filmowego Jokera (tak tego z serii o Batmanie). Po chwili zdałem sobie jednak sprawę, że tak szumne zapowiedzi słyszałem już nie raz.

Za każdym razem kończyły się one niestety POdobnie… kolejne wybory i kolejne rozczarowanie. Masa osób znajomych, masa rozmów i chociaż wszyscy zapowiadali odsunięcie od władzy najbardziej złodziejską władzę w historii Polski to PO raz kolejny Platforma Obywatelska wygrywała następne wybory.

Mam nadzieję, że tym razem nasze społeczeństwo ma dość! I nie będą to tylko szumne zapowiedzi ale faktyczne działania, które wykonają. Nie wystarczy tylko mówić wokoło jak bardzo się nie chce aby obecny Prezydent RP – Bronisław Komorowski nadal kompromitował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i to dosłownie! Nie możemy dłużej czekać, aż inni pójdą na wybory i POdziękują obecnemu prezydentowi… każdy z nas musi to zrobić osobiście!

Już w najbliższą niedzielę… WSZYSCY NA WYBORY! POwiedzmy dość obecnie rządzącym! Bez względu na to kogo z kandydatów tzw. antysystemowych wybierzemy!

Pamiętajcie, żeby zabrać swój długopis!