foto: fb.com/pierydolefiskusa.stonoga
foto: fb.com/pierydolefiskusa.stonoga
foto: fb.com/pierydolefiskusa.stonoga

Znany przedsiębiorca Zbigniew Stonoga, który angażuje się w liczne akcje społeczne postanowił również rozkręcić kilka nowych biznesów. Założył gazetę, sprzedaje własne alkohole a teraz poinformował, że planuje mieć własną telewizję.

Na swoim facebookowym profilu, Stonoga poinformował, że najpierw spróbuje kupić Telewizję Republika. Jeśli mu się to nie uda, to nie wyklucza kupienai innej, lub założenia własnej od podstaw:

Postanowiłem wejść w rynek medialny i spróbuję kupić TV Republika o ile się to uda.Wyznaczam sobie czas na rozmowy w tej sprawie 7 dni.Jeżeli akcjonariusze nie będą chcieli sprzedać akcji mam już omówioną i zapiętą na ostatni guzik sprawę zakupu innej istniejącej TV lub założenie swojej od podstaw (z góry trzeba zakładać wyrzucenie w błoto około 5.000.000 zł) do czasu raczkowania na poziomie Telewizji Republika.

Stonoga zapowiada, że będą u niego pracować dziennikarze znani i lubiani, ale wykluczeni. Na pracę w ewentualnej telewizji przedsiębiorcy może liczyć m.in Kamil Durczok.

Zaproponuję pracę Panu Kamilowi Durczokowi,a to za sprawą mego zdania, iż seksualizm i kwestie intymne nie powinny mieć znaczenia dla osobistego rozwoju Człowieka i jego kariery zawodowej. Zaraz mi poślecie kilka uji…jak to Durczok? itd… Tak to-Durczok bo jestem przeciwny niszczeniu Człowieka łóżkiem i dotyczy to nawet moich wrogów – wyjaśnia.

Start nowej inicjatywy Zbigniew Stonoga zaplanował na 22 sierpnia 2015:

Planowana odsłona publiczna mojego projektu to 22 sierpnia 2015 roku.Dzień urodzin mojej zamordowanej przez administrację państwową Matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.