Po zamachu terrorystycznym dokonanym w Monachium po raz kolejny powrócono do żartów z tego, jak europejscy przywódcy reagują na podobne masakry. 

Na komentarz zdecydował się również publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej – napisał na Twitterze.

Do wpisu odniósł się inny dziennikarz Filip Chajzer.

Ziemkiewicz szmato. Powiesz to w twarz rodzinom zabitych, niewinnych ludzi? Rodzicom rannych dzieci walczących o życie? Powiesz, że nie mają przećwiczonej straty najbliższych? Skąd się biorą tacy ludzie? – napisał.

W dalszej części wpisu prowadzący związany ze stacją TVN przypomniał, że sam jest przeciwny sprowadzaniu do Polski imigrantów.

Żeby była jasność. Jestem absolutnym przeciwnikiem ściągania do Polski uchodźców z krajów muzułmańskich. Zachód Europy przez swoją kretyńską politykę jest już stracony. (…) Co nie zmienia faktu, że kiedy giną niewinni ludzie, odchodzą nastolatki, dzieci, to są granice, których się nie przekracza.

Po jakimś czasie Chajzer swój wpis złagodził.

2 KOMENTARZE

  1. Winni są Niemcy których poczucie wyższości na resztą Europy jest wykorzystywane[poprzez Merkel] przeciw Europie.Niemcy po prostu są sterowani przez wybranych i tego nie widzą.

    32

    0
  2. Jak by nie patrzył to Niemcy ściągneły terroryzm do Europy. Zatem, wygląda na to, że to Niemcy są winni wszystkich morderstw związanych z terroryzmem i kolejną z tego powodu nadchodzącą wojną. Gdzie był Chajzer jak Merkel robiła i robi z Europy szambo?!

    39

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.