Partia Razem

Towarzysze z partii Razem nawołują do delegalizacji ONR-u i donoszenia na tych, którzy z tą organizacją współpracują.

Członkowie Razem założyli stronę www.zero-tolerancji.pl, gdzie można: “zgłaszać wszelkie przypadki współpracy polityków, urzędników i instytucji publicznych ze skrajną prawicą”. W odpowiedzi na tę akcję Rafał Ziemkiewicz zaapelował o delegalizację partii Razem.

W odpowiedzi na wyjątkowo bezczelny apel skrajnie lewicowej partii “Razem” (która wobec konstytucyjnego zakazu propagowania w RP totalitarnej ideologii komunistycznej powinna być w ogóle zdelegalizowana) o sekowanie i otaczanie ostracyzmem organizacji odwołujących się do polskiej tradycji narodowej, apeluję do wszystkich instytucji państwowych i samorządowych, mediów i wszystkich ludzi przyzwoitych o bojkotowanie tej odrażającej formacji – napisał Ziemkiewicz na Facebooku.

Jeśli ktoś zechce ubrać ten apel w stosowną formułę prawną i wszcząć odpowiednie kroki – może być pewien mojego poparcia – dodał.

2 KOMENTARZE

  1. Każda forma socjalizmu stopniowo niszczy i korumpuje każde państwo w jakim zostanie zaprowadzona. ZSRR i Wenezuela to najlepsze przykłady – możesz mieć niesamowite zasoby naturalne, a i tak socjalizm w końcu cię rozwali. Mimo że ustrój został stworzony z dobrymi intencjami, jego propagatorzy nie biorą pod uwagę jednej rzeczy – ludzie nie są idealni oraz nie są tacy sami, przez co jakikolwiek ustrój skupiający się na “równości” (czytaj: zrównywanie wszystkich do najniższego możliwego poziomu) nie ma prawa działać na dłuższą metę.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.