Żydowski wykładowca urodzony w USA odbył wraz ze studentami wycieczkę do Polski. Wrażenia i przemyślenia opisał w internecie.

Podczas wycieczki izraelska grupa odwiedziła w Polsce trzy obozy koncentracyjne. Po jej zakończeniu wykładowca przytoczył wydarzenia, które mają być dowodem na udział Polaków w zagładzie Żydów.

Uważa on, że antysemityzm jest mocno zakorzeniony w polskiej kulturze. Dlaczego? Zdaniem wykładowcy świadczy o tym m.in. zmuszanie Żydów do płacenia za toalety czy brak koszernego jedzenia.

Udowadniać nienawiść do Żydów w Polsce – to jak udowadniać, że ocean jest mokry – uważa.

Dodał, że zanim Polska stanie się przyjacielem Izraela, minie jeszcze parę pokoleń.

8 KOMENTARZE

 1. Są fajne miejsce z koszernym jedzenie w Warszawie w krakowie w Łodzi jest Koszerny katering. A toalety płatne są także w Niemczech i szwajcari.

  7

  0
 2. No ale zaraz, to przecież “polskie obozy”, więc żarcie nie musi być koszerne, a za kible płacą wszyscy. Co nie, panie żyd?

  8

  0
 3. Panie żydowski wykładowco, Polacy pobierając opłatę za korzystanie z publicznego WC nie “zarabiają na Holocauscie” tylko zarabiają na ludzkiej potrzebie załatwiania potrzeb fizjologicznych Żydów, Polaków, Ukraińców, Niemców itp. Gdyby kosmici chcieli skorzystać, zapewne też by ich skasowano.

  7

  0
 4. poza wszystkim, to “opłata za kibel” jest miarą polskiego zacofania i prymitywizmu. Każdy kto akurat nie ma , a mu się chce powinien śmiało walić pod drzwi takiego przybytku. Nie jestem wielkim podróżnikiem, ale za granicą nie płaciłem, a w Polsce całe towarzystwo na gwałt szuka mcdonalda… smutne.

  2

  0
 5. teraz wiecie czemu istnieje coś takiego jak antysemityzm? mnie to nie dziwi, jakoś nigdy nie słyszałem o antyczechiźmie albo antyrumuniźmie więc jeżeli sytuacja powtarza się w wielu krajach i notuje się tam to samo zjawisko (antysemityzm) to z nimi jest coś nie tak(z żydkami). Czyż nie mam racji?

  35

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.