foto. wikipedia.pl

Izraelski portal informacyjny zamieścił artykuł o skandalicznym tytule. „143 studentów zakażonych wirusem w polskich obozach śmierci” – czytamy.

„Dziennikarze” omówili sytuację, która miała miejsce podczas wycieczki szkolnej izraelskich uczniów do Polski. Na portalu ukazała się informacja, że młodzież miała zwiedzić „polskie obozy śmierci”, ale wycieczkę przerwano, gdyż uczniowie zaczęli uskarżać się na silne bóle brzucha i skurcze.

143 osoby otrzymały pomoc medyczną, a 6 przewieziono do warszawskiego szpitala. Powodem był wirus, a nie jak sądzono zatrucie pokarmowe. Po licznych protestach redakcja zmieniła tytuł „143 students infected with virus at Polish death camps” na „143 students infected with virus at Nazi death camps”.

4 KOMENTARZE

  1. dziwi mnie pewne tendencje by niepowiedzieć, że niemieckie obozy, niemcy rozpoczęli wojnę/ inwazję, niemieccy żołnierze, niemieckie… itd. tylko próbuje sie to nazywać nizistowskimi, nazistami, nazistowskie, naziści… czy w tedy był taki kraj?

  2. Itym sposobem stajemy się nazistami, bo to oczywiste, że skoro obozy „polskie”, to Polacy naziści. NIEMCY I TYLKO NIEMCY, WTEDY NIE BYŁO POLSKI na mapie świata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.