Foto: pl.wikipedia.org

Powstało nowe urządzenie, a właściwie aplikacja, która ma rzekomo pomóc homoseksualistom w odnalezieniu się w nowym środowisku. Ma ona ułatwić znalezienie osoby o podobnych zainteresowaniach i orientacji seksualnej. Dostępna jest już dla 12 – latków.

Nowo-powstała aplikacja zwana Distinc.tt za pomocą modułu GPS ma wskazywać homoseksualistom nowych partnerów w środowisku, którego nie znają. Aplikacja dostępna jest już od 12 roku życia i ma ułatwić wspólne spotkania osób zainteresowanych kontaktami seksualnymi.

Wcześniej istniały takie aplikacje jak Grindr oraz Manhunt, ale przeznaczone były one jedynie dla osób pełnoletnich. Distinc.tt natomiast jest nazywany „aplikacją LGBT, którą możesz przynieść do domu i pokazać mamie“.

W czym jednak tak naprawdę ta aplikacja może pomóc? Wystarczy, że nie zostanie ona wyłączona w odpowiednim czasie, np. przed powrotem do domu i w tym momencie „osoby zainteresowane“ z łatwością mogą dostać adres. To jest ogromne ułatwienie dla pedofili oraz gwałcicieli, którzy przez jedną aplikację będą mogli swobodnie wybierać swoje ofiary.

na podstawie: fronda.pl