Poseł Tomasz Kaczmarek
foto: commons.wikimedia.org

Poseł Tomasz Kaczmarek – znany również jako “Agent Tomek” – został zawieszony w klubie parlamentarnym PiS. Miał dopuścić się gróźb i zastraszania Arkadiusza Sztylca, męża Katarzyny Sztylc, którą podejrzewał o romans z Posłem.

Nagranie rozmowy, którą odbył Poseł Tomasz Kaczmarek z Arkadiuszem Sztylcem trafiło do Sądu Okręgowego w Olsztynie. Wynika z niego, że mężczyźni umówili się na rozmowę. Jednak pan Poseł w pewnym momencie zaczął grozić panu Arkadiuszowi. Bądź w tym wszystkim cho…nie rozsądny. (…) Jak zrobisz jakieś głupoty, żebyś nie dostał, że tak powiem, piłkę zwrotną. Bo ja i moi przyjaciele nie jesteśmy ludźmi, którzy są grzecznymi chłopcami […] Za trzy sekundy wstanę i cię na….ę. Jedź do domu, bo ja się napi……łem i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię na….ę […]. Spi……j

Jak poinformował dziennikarzy Poseł Mastalerek, do czasu wyjaśnienia sytuacji Tomasza Kaczmarka przewodniczący klubu Mariusz Błaszczak zawiesił Posła w prawach członka klubu PiS. Spokojnie poczekamy. Myślę, że ta sytuacja się wyjaśni.

wyrazy wulgarne ocenzurowane przez redakcję

na podstawie: wprost.pl