10 najbogatszych osób w Polsce w 2020 roku

Liczba drogerii internetowych jest naprawdę okazała. Kryterium wyboru najczęściej jest zależne od cen asortymentu. Nikt nie lubi przepłacać za swoje ulubione produkty, a zakupy bez wychodzenia z domu to kuszące rozwiązanie dla wielu z nas, dodatkowo jeżeli można znaleźć wszystkie produkty w jednym miejscu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was ranking najtańszych drogerii internetowych, które warto odwiedzić. Porównanie będzie oparte na cenach kultowego podkład Fit me od Maybelline. Koniecznie sprawdźcie, która drogeria zwycięży w tym zestawieniu!

1.  Moja.pl 

Drogeria Moja.pl, która powstała stosunkowo niedawno, rozwija się w szybkim tempie. A lista nowych oferowanych produktów ciągle się wydłuża. Sklep internetowy oferuje szeroki asortyment w wielu kategoriach. Znajdziemy w niej produkty do pielęgnacji, makijażu, ale również artykuły do sprzątania. Dodatkowo drogeria Moja.pl jest aktywnie zaangażowana w ochronę środowiska. Dzięki temu wszystkie zamówione produkty dostajemy w ekologicznych kartonach z papierowym wypełnieniem. Jej dużym atutem są atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

*Cena podkładu w moja.pl to 21,59 zł.

2. strefaurody.pl 

Strefaurody.pl oferuje wiele produktów marek tj. Nacomi, Apis, Bielneda oraz wiele innych. Ta drogeria internetowa oferuje produkty z kategorii do paznokci, makijażu, pielęgnacji. Na strefaurody.pl znajdziemy również zakładkę z produktami naturalnymi oraz wydzielonymi poszczególnymi składnikami, których często szukamy w danych produktach. Takie rozwiązanie mocno ułatwia szukanie odpowiedniego dla siebie produktu. Darmowa dostawa oferowana jest dla zakupów powyżej 200 zł.

*Cena podkładu na strefaurody.pl to 23,05 zł.

3. mintishop.pl

Mintishop.pl oferuje wiele znanych i lubianych marek produktów. W drogerii internetowej znajduje się specjalna zakładka z promocjami, w której można przeglądać produkty w wybranym przedziale cenowym. Darmowa dostawa obowiązuję od 130 zł. Dodatkowo w zakładce trendy można znaleźć obecnie popularne produkty stosowane do makijażu i pielęgnacji. Drogeria internetowa oferuje również akcesoria do domu.

*Cena podkładu w mintishop.pl to 25,90 zł.

4. ezebra.pl

Drogeria internetowa ezebra.pl oferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów w wielu kategoriach. W swoim asortymencie posiada wiele popularnych marek. W ezebra.pl znajdziemy produkty do makijaży, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produkty do domu oraz strefę erotyki. Z pewnością znajdziesz w niej wszystkie potrzebne produkty bez wychodzenia z domu. Produkty w ezebra.pl często są w promocyjnych cenach, a darmowa dostawa obejmuje zakupy powyżej 159 zł.

*Cena podkładu na ezebra.pl to 26,90 zł.

5. cocolita.pl

Z pewnością wielu znana drogeria internetowa cocolita.pl posiada naprawdę szeroki asortyment. Oferuje kosmetyki do makijażu z wielu znanych marek. Również posiada wiele produktów do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. Można również załapać się na darmową dostawę przy zakupach powyżej 159 zł. Dostawa produktów jest szybka, a na stronie można dodawać własne opinie o produktach, co znacznie ułatwia zakup. Produkty dostępne w tej drogerii internetowej często są dostępne w promocyjnych cenach.

*Cena podkładu na cocolita.pl to 29,90 zł.

6. ekobieca.pl

Drogeria internetowa ekobieca.pl działa na rynku od wielu lat. Sklep oferuje kosmetyki z wielu kategorii, w tym naturalnych i azjatyckich. Dodatkowo na ekobieca.pl znajdziemy wiele popularnych produktów do pielęgnacji, makijażu i domu. Darmowa dostawa obowiązuje dla produktów powyżej 199 zł, a drogeria często oferuje spore promocje i okazje. Wysyłane produkty są zapakowane w papier oraz folie z recyklingu. Przy zakupach w drogerii internetowej ekobieca.pl zbiera się punkty, które można wymieniać na produkty.

*Cena podkładu na ekobieca.pl to 30,99 zł.

*Podane ceny nie uwzględniają promocji.

Podczas porównywania cen podkładu Fit me od Maybelline bezkonkurencyjna była drogeria Moja.pl. Jednak nie jest to wyjątek, Moja oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny dla całego asortymentu, prawdopodobnie ze względu na chęć pozyskania nowych klientów. Nie wiadomo jak długo potrwa taki stan, dlatego warto korzystać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here