Flaga Ukrainy Foto: Wikimedia Commons

Ekspert PiS-u Przemysław Żurawski vel Grajewski po raz kolejny popisał się skandalicznym wpisem na Facebooku. Rodzi się pytanie, czy mamy do czynienia z głupcem czy zdrajcą.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o wpisie eksperta partii rządzącej, dotyczącym pożyczki, jakiej Polska udzieliła Ukrainie. Chodzi o 4 miliardy złotych.

Powstrzymywanie Rosji musi kosztować. Odda, nie odda – warto zainwestować – napisał Grajewski w odpowiedzi na pytanie o gwarancje zwrotu pieniędzy.

Nie minęły nawet dwa tygodnie, a Grajewski znowu „błysnął”. Tym razem poszło o neobanderowca, polakożercę Piotra Tymę, szefa Związku Ukraińców w Polsce. Został on odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez ustępującego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Teraz środowiska kresowe domagają się cofnięcia tego odznaczenia. Tymę postanowił pocieszyć ekspert PiS-u w sprawach międzynarodowych Przemysław Żurawski vel Grajewski.

Głupich w każdej nacji pod dostatkiem niestety. Na szczęście ludzie określający się mianem „środowisk kresowych” nie rządzą Rzecząpospolitą. Przyjmij Piotrze proszę wyrazy mojej solidarności w tej sprawie – napisał Grajewski.

zurawski_wpis_fb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here