Polskie Radio cofnęło Wojciechowi Cejrowskiemu złożone wcześniej dwie propozycje współpracy. Podróżnik uważa, że to zemsta partii rządzącej.

Cejrowski kilka miesięcy temu na antenie Polskiego Radia Koszalin skrytykował program 500+. Jego zdaniem rozdawanie pieniędzy rozleniwia ludzi.

Proszę się przejechać po lasach, w zeszłym roku w moich lasach widziałem 20-30 zbieraczy jagód. Słoik jagód to 10 złotych. Zbieracz jest w stanie zebrać do trzech słoików dziennie. Daje to ok. 500 zł miesięcznie. Wszystkie osoby, które zasłużyły sobie na jedno 500 zł, a wcześniej zbierały jagody, w tej chwili bez zmiany swojego standardu życia przestają zbierać jagody. Jak dostał 500, to jemu już się odechciało. W tej chwili stoi dwóch albo trzech, a było ich dwudziestu (…). Oni teraz uczą się siedzieć w domu, a nie pracować. Im się odechciało pracować. Miałem facetów do wycinania trzciny. W tym roku ich nie mam i oni mi uczciwie powiedzieli: “panie, ja mam trójkę dzieci, to ja mam 1000 złotych miesięcznie. Mam reumatyzm, nie będę przychodził do pana” – powiedział podróżnik.

Dziś stwierdził, że Polskie Radio wycofało się ze współpracy właśnie za te krytyczne słowa wypowiedziane w koszalińskiej rozgłośni.

Tak, notabene, postąpiło Polskie Radio. Jednego dnia dwie propozycje prowadzenia audycji z Trójki i Jedynki, a potem okazało się, że piętro wyżej w zarządzie ktoś powiedział, że Cejrowski krytykuje 500+, w związku z czym wycofano te propozycje – uważa.

3 KOMENTARZE

 1. “Czesław” i “Ola”.
  Niestety – stwierdzam ze smutkiem, że macie mózgi zlasowane socjalistycznie… 🙁
  Nie to, żebym bronił Wojtka, bo go nie lubię, ale przyznaję mu w 100% rację,
  w TYM akurat przypadku..
  Argumentacja prosta, jasna i logiczna, jak budowa cepa.
  Najwyraźniej NIE DLA WAS, Czesławie i Olu 🙁 ..
  Może powoli czas..obudzić się z MATRIX-a ??..
  Czerwona, czy niebieska pigułka ?..
  Niestety, nikt Wam tego wyboru NIE poda na tacy…
  A co do meritum – to nic dziwnego, ze go odwalili PO CHAMSKU I PROSTACKU 🙂 ..
  Wojtek po prostu się NIE wPISuje w defaultowe cyrkumstancje w Żydolandii 🙂 ..
  To już prędzej – śliski i giętki Kolonko (którego TEŻ odwalili 😀 ..).
  Rządzący Polską degenerałowie i pałkowniki potrzebują teraz Cejrowskiego, jak piątek koło u wozu 🙂 .. I – jak widać – nawet nie trzeba w tym celu pociągać za sznurki tak “wysokie”, jak sznurek kaczy, dudzi, czy szydłowy.. Wystarczy lokalna, koszalińska władzuchna…
  Jest to jakiś SYGNAŁ – JAK DOKŁADNIE zinfiltrowane są wszelkie struktury w Polsce…
  Aż po Sołtysów na najbardziej zabitej wiosze 🙂 ..
  No, przesadzam deczko 🙂 .. Ale niewiele.. Me(r)dia, to Czwarta Władza.
  No, ta obleśna swołocz – Rzepliński – mieni się być Władzą PIĄTĄ i skamle w NIEMIECKIEJ GAZECIE, jakie to w Polsce bezprawie… Ale to tylko pozory wszystko… Wszystko to składa się w SPÓJNY, całościowy obraz.. Który napełnia przerażeniem POLAKA (bo NIE żydowską swołocz..).

 2. I słusznie zrobili, argumentacja chamska, chce mieć niewolników za ochłapy. Wolny rynek to niech będzie konkurencyjny i zapłaci za ten słoik konkurencyjną cenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.