Wikimedia Commons
Wikimedia Commons

Nie milkną echa świątecznej kampanii Empiku, do której sieć zaangażowała satanistę i aborterkę. W sprawie wypowiedział się właśnie jeden z najlepiej sprzedających się autorów – Wojciech Cejrowski.

W krótkim filmiku Cejrowski mówi: “Dostałem kiedyś trzy kolejne bestsellery Empiku. Lubię tę nagrodę. To jest nagroda za sprzedaż. W tym roku, miałem wielką szansę zdobyć bestsellera za książkę “Wyspa na prerii”. Ale chcę Państwa namawiać, by nie kupować mojej książki w Empiku. Proszę poszukać innych księgarni, albo nie kupować wcale“.

Dalej tłumaczy swoje słowa: “Empik w tym roku, z okazji świąt Bożego Narodzenia reklamuje się dwiema twarzami. Jedną z tych twarzy, jest facet który podarł największy bestseller świata – Biblię. Drugą z tych twarzy jest Maria Czubaszek, która chełpi się dzieciobójstwem. Jak to się ma do świąt Bożego Narodzenia, do stajenki, do dzieciątka?”

“Proszę nie kupować w Empiku, mówi najlepiej sprzedający się polski pisarz. Jeśli dla kogoś to jest ważne (obrazek z Jezusem – przyp. red.), proszę nie kupować” – kończy Cejrowski.

https://www.youtube.com/watch?v=IzlTps8BpXE&feature=youtu.be

7 KOMENTARZE

  • serio? na tyle się stać? aż nie wiem co ci odpowiedzieć. może tyle, że empik nie promuje ideologii osób z reklamy, a jedynie użył ich wizerunku. natomiast koniec końców cała akcja i tak nie zaszkodzi empikowi, bo bojkot zrobił już mu niezłą reklamę. kupuję tam nadal.

   0

   0
   • A ja nie kupuję. Więc raczej ten wizerunek zrobił empikowi antyreklamę. A wydawałem w nim regularnie 100-200 zł miesięcznie…

    0

    0
   • Jezeli wg ciebie nie promuje to czy do reklamy nie ma innych twarzy niz para wykolejencow. Co do kupywania i wspierania gown@ to twoja sprawa

    0

    0
   • Chcesz powiedzieć że empik wybrał na reklame ludzi-widma? Które sobą nic nie reprezentują? Fajnie! 🙂 Za wizerunkiem tych osób stoi ich twórczość. Gdyby byli pedofilami tez by Cie nie ruszało? No ogarnij sie intelektualnie…

    0

    0
    • nie, nie wybrał ludzi-widma. ale tak jak napisałem, nie promuje ideologii tylko wyrzystuje to, że ci ludzie są znani. porównanie do pedofili jest bez sensu – nergal i czubaszek mają spory dorobek piosenek, felietonów czy innych dzieł – są związani z kulturą.

     0

     0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.