Wikimedia Commons

Nie milkną echa świątecznej kampanii Empiku, do której sieć zaangażowała satanistę i aborterkę. W sprawie wypowiedział się właśnie jeden z najlepiej sprzedających się autorów – Wojciech Cejrowski.

W krótkim filmiku Cejrowski mówi: „Dostałem kiedyś trzy kolejne bestsellery Empiku. Lubię tę nagrodę. To jest nagroda za sprzedaż. W tym roku, miałem wielką szansę zdobyć bestsellera za książkę „Wyspa na prerii”. Ale chcę Państwa namawiać, by nie kupować mojej książki w Empiku. Proszę poszukać innych księgarni, albo nie kupować wcale„.

Dalej tłumaczy swoje słowa: „Empik w tym roku, z okazji świąt Bożego Narodzenia reklamuje się dwiema twarzami. Jedną z tych twarzy, jest facet który podarł największy bestseller świata – Biblię. Drugą z tych twarzy jest Maria Czubaszek, która chełpi się dzieciobójstwem. Jak to się ma do świąt Bożego Narodzenia, do stajenki, do dzieciątka?”

„Proszę nie kupować w Empiku, mówi najlepiej sprzedający się polski pisarz. Jeśli dla kogoś to jest ważne (obrazek z Jezusem – przyp. red.), proszę nie kupować” – kończy Cejrowski.