Wojciech Cejrowski wypowiedział się m.in. na temat prezydenta Dudy, Platformy Obywatelskiej i TVP.

„Duda jest odwrotnością Komorowskiego, który skakał po fotelach i gderał idiotyzmy. Jest też odwrotnością Kwaśniewskiego, który upijał się i bełkotał. (…) Niestety prezydent Duda nie ma uprawnień do zarządzania państwem, więc korzyść z tego, że jest dobrym prezydentem i porządnym człowiekiem jest ograniczona” – powiedział.

Podróżnik nie szczędził gorzkich słów Platformie Obywatelskiej i jej poplecznikom. „Platforma może liczyć z mojej strony na okrzyk ‘Precz z komuną!’, który obejmuje również braci i siostry Platformy, czyli SLD, KOD, Nowoczesną, PSL i resztę tego komunistycznego układu. (…) KOD ma osobnych bohaterów – to środowisko pochowało z honorami sowieckiego generała Jaruzelskiego. Jaruzelski był zdrajcą i zbrodniarzem. Nie chcę mieć wspólnych bohaterów z KOD” – stwierdził.

Zaproponował także sposób na uzdrowienie mediów publicznych. „Najlepsza byłaby opcja zerowa, czyli najpierw wszyscy won, a potem przyjmujemy do pracy nowy personel”. Cejrowski dodał, że szef TVP Jacek Kurski robi dobrą robotę, zwalniając „stare mordy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.