Bandyci w togach usiłują coraz dotkliwiej szykanować rodziców nie chcących szczepić swoich dzieci. Poparcie dla protestu przeciwko przymusowi szczepień wyraził Wojciech Cejrowski.

Dotychczas świadomi rodzice dbający o bezpieczeństwo własnych dzieci byli karani wysokimi grzywnami. Niestety sądy planują pójść o krok dalej i odbierać prawa rodzicielskie tym, którzy unikają szczepień.

3 czerwca 2017 o 12 przeciwnicy przymusowych szczepień spotkają się przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, skąd w marszu przejdą ulicami stolicy na plac Zamkowy.

„STOP NOP” od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia dzieci oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny. Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy mamy szansę zrobić to w jednym czasie w wielu państwach. Razem! 3 czerwca 2017 roku! – czytamy na oficjalnej stronie marszu.

Organizatorzy zapowiadają obecność przedstawicieli wielu państw:

Udział potwierdziła Słowenia, Serbia, Węgry, Czechy i Wielka Brytania. Chorwacja, Austria i Włochy protestowały już w kwietniu i maju.

Poparcie dla marszu zadeklarował m.in. podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski.

2 KOMENTARZE

 1. Dziwne.. Aż musiałem sprawdzić, na jakim portalu to czytam…
  Nie pojmuję, dlaczego pod wpisem “rav” (żywcem skopiowanym z jakiegoś. artykułu, który niedawno czytałem..), są aż DWIEŚCIE DWA MINUSY ?..
  Same trolle tu siedzą ?.. Albo czytają to sami kretyni, którzy nie wiedzą, co się w Polsce wyrabia ?..
  Czy autorzy tych dwustu dwóch MINUSÓW – są zdania, że Pan Radziwiłł, Posobokiewicz, oraz jeszcze cyniczny Pan Rzecznik Praw Dziecka – to anioły wcielone i nieba chcą naszym dzieciom przychylić ?.. 🙂
  Czy też jest to planowa i systematyczna akcja WYNISZCZANIA Polaków, poprzez trucie im dzieci ? 🙂
  Jakim głupcem trzeba być, żeby tego nie widzieć i nie rozumieć ? 🙂
  Proponuję tym opóźnionym w rozwoju intelektualnym “minusowiczom”, DOKSZTAŁCENIE się odrobinę.
  Może od razu – u Pani profesor Majewskiej, która zajmuje się tematem obszernie i z zacięciem.
  A może “rav” zapodał coś nie jasno ? A może NIEPRAWDĘ ? 🙂
  CO mówi Konstytucja RP na temat, a co “polskie” Sądy uporczywie ignorują, wykonując w podskokach rozkazy naszych depopulacyjnych Panów w Parszawie ? 🙂
  Ręce opadają.. JAK ta Polska ma NIE zginąć ?… 🙁

  2

  0
 2. W rozmowach o tym faszystowskim procederze pomijana jest szara eminencja tego układu. Otóż oprócz bandytów w togach i bandytów w kitlach, prym wiedzie Sanepid. To sanepid egzekwuje szczepienia i kary za nie szczepienie. To Sanepid wysyła ludziom pogróżki, zastrasza ich kłamliwie twierdząc, że Konstytucja nakazuje szczepić, nakłada kary, które są egzekwowany w sposób bezwzględny(chyba tylko komornicy są bardziej bezwzględni)…Sanepid to zło wcielone, które pracuje za kulisami w białych rękawiczkach

  11

  202

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.