common.wikimedia
common.wikimedia

Michał Kamiński od dawna starał się, by być włączonym do dworu premier Ewy Kopacz. Mówiło się o nim jako o nieformalnym doradcy pani premier. Dziś sama Ewa Kopacz poinformowała, że Kamiński zostanie sekretarzem stanu w KPRM. Najwyraźniej szefowej rządu, nie przeszkadza, że Kamiński pracuje jednocześnie dla izraelskiej firmy wywiadowczej.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Kamiński pracuje dla Prism Group, izraelskiej firmy która zajmuje się “marketingiem politycznym a także gromadzeniem informacji gospodarczych”. Zdaniem byłego europosła w takiej zależności, nie ma niczego złego. Najwyraźniej podobnie myśli premier RP, gdyż zdecydowała się powierzyć Kamińskiemu wysokie stanowisko – szefa Centrum Informacji Rządu w randze ministra.

Na specjalnej konferencji prasowej zaprezentowano również innych współpracowników. Rzeczniczką rządu została znana już z tego stanowiska Małgorzata Kidawa Błońska, szefem zespołu doradców politycznych został Jacek Rostowski a szefem gabinetu politycznego Ewy Kopacz został Marcin Kierwiński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.