fb/Pitu Pitu
fb/Pitu Pitu

W Polsce trwa od dawna kampania, która ma na celu ukazanie katolików jako tych złych, chciwych, agresywnych, pełnych nienawiści i żądzy zemsty. Dla odmiany muzułmanie, pokazywani są jako religia pokojowa i ludzie którzy powinni być przyjmowani do wspólnoty jako wyjątkowo wartościowi ludzie. Na przykładzie tygodnika Charlie Hebdo możemy zobaczyć jak jest naprawdę.

Francuski, lewacki tygodnik od dawna publikuje na swoich łamach materiały szkalujące różne religie. Pomiatano Jezusem, Maryją i Mahometem. Dziś z okrzykiem „Allah Akbar” do siedziby redakcji wpadło dwóch mężczyzn i wymordowało kilkanaście osób. Katolik – co obserwowaliśmy w Polsce np. przy okazji darcia Biblii czy Golgocie Picnic – wyjdzie na ulicę, pokrzyczy, rzuci ostrzejszym słowem w internecie, lub zacznie nawoływać do bojkotu bluźnierczej osoby/produktu czy firmy.

Taka drobna różnica pomiędzy nami katolami a muzułmanami. Ale i tak lewactwo w Polsce, będzie mówiło o agresywnej i opresyjnej religii „katofaszystów”. Znowu każda inicjatywa bojkotu, czy ostrzejsze słowo wobec ataków na naszą wiarę będzie przedstawiane jako zbrodnia i nietolerancja. Proszę wszystkich, którym mózgów jeszcze do końca nie wyprano. Znajdźcie chwilkę na refleksję… Postawcie z jednej strony muzułmańskich morderców i z drugiej katolickich „katofaszystów” pohukujących w internecie. Nadal uważacie nas katolików za największe zło?

Panie Nergal, panie Maleńczuk, panie Urban, panie Ryfiński, pani Środo i Szczuko … jedźcie do Francji, Turcji czy Niemiec. I tam w mediach prowokujcie islamistów. Mówcie o muzułmanach to, co tu mówicie o katolikach. Nie zrobicie tego, bo wiecie że wrócilibyście w plastikowych workach. Takie z was chojraki. Wybraliście sobie jedną z najbardziej pokojowych religii i zgrywacie „bezkompromisowych” realistów w ciemnogrodzie. Rzeczywiście, heroizm nie do opisania.