foto: facebook.com/BrowarCiechan
foto: facebook.com/BrowarCiechan
foto: facebook.com/BrowarCiechan

Nie przeszkodziły próby bojkotu w ubiegłym roku browaru Ciechan przez środowiska lewicowe – Za pośrednictwem oficjalnego konta na Facebooku, Marek Jakubiak poinformował o otwarciu pierwszego firmowego lokalu w centrum Warszawy.

Marek Jakubiak właściciel browaru Ciechan jest autorem inicjatywy “Husaria Przed Pałac” – idea husarzy przed pałacem prezydenckim. We wrześniu głośno zrobiło się w związku ze słowami skierowanymi przez Jakubiaka do Dariusza Michalczewskiego. Od tego czasu browar znalazł się na celowniku wielu środowisk lewicowych – niektóre lokale “postępowe” organizowały akcje wylewania piwa i deklarowały, że nie będą już kupować Ciechana oraz innych marek, których właścicielem jest Marek Jakubiak.

CiechanObserwując coraz większy wzrost sprzedaży śmiało można nazwać akcje bojkotowania przez lewicę za swoistą promocję piwa – efektem tego jest otwarcie pierwszego firmowego lokalu w stolicy Polski.

Właściciele browaru nie chcą zdradzić jeszcze na jakiej ulicy Warszawy będzie znajdował się sklep, w którym będzie można wypróbować wszystkich specjałów. Wiadomo jedynie, że będzie  w centrum miasta. Pracę remontowe obecnie jeszcze trwają – wszystkie informacje na temat postępujących prac będziemy mogli się dowiedzieć na bieżąco na oficjalnym profilu Facebookowym.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.