Wybory Prezydenckie 2015r.

Do ciszy nocnej pozostało zaledwie kilka minut… później 31 godzin przerwy dla każdego z kandydatów od ciężkiej pracy, którą wykonali w ciągu ostatnich kilku miesięcy i 14 godzin wyczekiwania na zakończenie głosowania.

Przez ostatnie kilka tygodni każdy z jedenastu kandydatów tj. (Grzegorz Braun, Andrzej Duda, Adam Jarubas, Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Magdalena Ogórek, Janusz Palikot, Paweł Tanajno i Jacek Wilk) spędzali całe dnie (często również noce) na tym aby osiągnąć jak najwyższy wynik w wyborach na urząd Prezydenta RP. Jak ich praca przełoży się na wyniki okaże się wstępnie za nieco ponad 45 godzin.

Wybory rozpoczną się o godzinie 7:00, a dokładnie o 21:00 w niedzielę zostaną zamknięte lokale wyborcze. W całym kraju, rozpocznie się wielkie liczenie głosów i pomimo, że będzie to trwać przynajmniej kilka godzin to telewizje będą się prześcigać w wynikach sondażowych. Można przyjąć, że wyniki ukazane kilka sekund po godzinie 21 będą bardzo zbliżone do tego co kilka(naście) godzin później przekaże opinii publicznej PKW. Chociaż jak pokazały ostatnie wybory samorządowe, przeliczać karty do głosowania można wręcz w nieskończoność. Miejmy nadzieję, że tym razem  uda się Państwowej Komisji Wyborczej podsumować wszystko zdecydowanie szybciej!

Zachęcamy wszystkich do głosowania! Tylko idąc na wybory możemy pokazać, że interesujemy się naszym krajem!

MT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here