Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Hanna Gronkiewicz Waltz ostatecznie pokazała kim jest i jakie priorytety ma jej środowisko. Prezydent Warszawy odwołała profesora Bogdana Chazana z funkcji dyrektora szpitala Świętej Rodziny w Warszawie i tym samym przeszła na stronę cywilizacji śmierci.

Dawno nie mieliśmy do czynienia z taką nagonką lewackich środowisk reprezentujących cywilizację śmierci na człowieka, który odmówił zabicia chorego, nienarodzonego dziecka. Oczywiście większość tych abo – terrorystów starała się ukazać profesora jako przestępce – ze względu na to, że nie tylko nie dokonał aborcji, ale na dodatek nie wskazał innego lekarza który tego by mógł ją wykonać. W tej akurat sytuacji, uważam że nie tylko profesor Chazan podjął słuszną decyzję, ale wręcz sądzę że powinno się to prawo jak najszybciej zmienić. Czym różni się bowiem zabicie nienarodzonego dziecka osobiście od zabicia pośredniego, poprzez wskazanie innego kata – wykonawcy? Czy przerzucenie aborcji na innego rzeźnika zwalnia z odpowiedzialności? Zmniejsza winę? Absolutnie nie.

W tej pogoni za „postępem” i „nowoczesnością” niektórym środowiskom całkiem popierdaczyło się w tych małych, znieczulonych, zwyrodniałych móżdżkach. Nastąpiło całkowite odwrócenie pojęć. Przez ostatnie tygodnie skurwiałe, sprzedajne media wespół z czerwono – tęczową mafią polityków i różnorodnych „działaczy społecznych” atakują człowieka za to, że nie zabił drugiego – w dodatku chorego i niewinnego. Zarzutem jest ochrona życia. Empatia, miłośći troska o poczęte dzieci są piętnowane i skutkują donosami i procesami. Poza nawias wyrzuca się człowieka, który przestrzega podstawowych zasad moralnych i etycznych. Co to ma znaczyć do licha?

Ta sytuacja po raz kolejny odsłania hipokryzję środowisk lewicowych. Na co dzień tropią faszyzm wśród patriotów i ludzi kochających Ojczyznę a sami okazują się wiernymi naśladowcami tej ideologii. Czymże bowiem jest dyskryminowanie ludzi ze względu na stan zdrowia? Czy chory, upośledzony ma mieć mniejsze prawa? Stan zdrowia ma być usprawiedliwieniem zabijania? Toż to hitleryzm w czystej postaci. Najgorsze jest to, że w ten hitleryzm wpisuje się obecna władza, na każdym kroku próbująca podlizać się lewackim terrorystom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here