Za nami debata liderów ogólnopolskich komitetów wyborczych startujących w wyborach parlamentarnych.Zapraszamy na podsumowanie tego wydarzenia, które przygotował Mateusz Targoś.

Ewa Kopacz (PO) – Gdybym pierwszy raz w życiu słyszał polityka, to pewnie by mi się spodobały te opowieści jak to pięknie nie będzie… szkoda, że ta złodziejska partia rządzi od 8 lat i poza sprzeniewierzeniem Państwa Polskiego i niekończącymi się aferami nie robi w naszym kraju nic! Szczytem obłudy najlepiej oddającym brednie jakie opowiadała E.Kopacz w stosunku do tego co robili przez ostatnie lata były jej słowa mówiące o tym, że chcą obniżać podatki!!! Ludzie, którzy je podnieśli, uprzednio obiecując, że będą niższe! Lepszy występ niż podczas wczorajszej debaty (0)

Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) – Jedyny w swoim rodzaju, bardzo mocno, konkretnie, rzeczowo! Świetny występ! (5)

Paweł Kukiz (KUKIZ’15) – Słaby początek… ale rozkręcił się i wskoczył na swoje tory… bardzo mocno, dosadnie! Gdyby debata trwała jeszcze 20 min myślę, że rozsadziłby studio. Po tym występie może jeszcze raz porwie tłum?! Bardzo dobry występ! (4,5)

Janusz Piechociński (PSL) – Jak zawsze. PSL bez względu na to kto w jego imieniu występuje (oczywiście z wyjątkiem W.Pawlaka) opowiada takie same pierdoły. Skończy się tradycyjnie. Wejściem w koalicję z tym, który wygra i da im lepsze stanowiska. Jak zwykle za i jednocześnie przeciw. Momentami wydawało mi się, że słucham Brauna. Bardzo często opowiadał nie na temat i zbyt usypiająco. (3,5)

Adrian Zandberg (RAZEM) – Bardzo śmieszny… ale wypadł bardzo bardzo dobrze… mówił konkretne, jasne rzeczy, podawał dobre przykłady. Skrajny dla mnie światopoglądowo, jednak swoje argumenty prezentował zdecydowanie lepiej niż B.Nowacka, która dłużej jest w polityce i nieporównywalnie częściej ma szansę gościć w telewizji. To on jako pierwszy zaczął atakować/odwoływać się do swoich oponentów (w tym wypadku był to Swetru). Bardzo dobry występ! (4,5)

Barbara Nowacka (Zjednoczona Lewica) – Słaba, bez wyrazu, zdecydowanie lepiej wypada na co dzień w tv. Łamał jej się głos, uciekał wzrok, pomimo obycia telewizyjnego mocno spięta. Nie przypuszczałem, że to powiem ale… kandydatka SLD w wyborach prezydenckich Magdalena Ogórek (była bez obycia w tv) wypadła niewiele gorzej od B.Nowackiej, ale za to wyglądała zdecydowanie lepiej! Mało wyrazista. Wielki zawód. (2)

Ryszard Petru (.NowoczesnaPO) – Opowiadał piękne, cudowne i wspaniałe rzeczy jak Platforma Obywatelska kilka lat temu. Szkoda tylko, że właśnie ten Pan próbuje zrobić przyczółek dla obecnie rządzących… po to aby po przegranych za tydzień wyborach mieli gdzie zacząć na nowo rozwijać swoje złodziejskie macki! Trochę bez wyrazu i fajerwerków. Nie zabłysnął zbytnio pomimo gadżetu. To chyba była ostatnia szansa aby lider .Nowoczesnej pokazał się osobom na co dzień nie interesującymi się polityką i co najważniejsze przekonać niezdecydowanych… moim zdaniem na pewno nikogo takiego nie przekonał! Tak samo niewyraźny i miałki jak A.Jarubas w ostatnich wyborach prezydenckich. (1+)

Beata Szydło (PiS) – Dobrze, konkretnie, bez fajerwerków ale na równym poziomie. Poglądy B.Szydło ma możliwość znać większość ludzi nawet tych nie interesujących się polityką więc ciężko jej było powiedzieć coś nowego. Przygotowana merytorycznie na argumenty wczorajsze i dzisiejsze przedstawione przez E.Kopacz. Dobry występ. (4)

Prowadzący – Beznadziejne, bezsensowne i co najgorsze ukierunkowane jedną stronę pytania! Jedynie J.Gugała prezentował poziom! Niestety zerowy warsztat dziennikarski pozostałej dwójki…

btw czy są w ogóle w tym kraju jeszcze DZIENNIKARZE ?!

A Państwo jak to widzieli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here