Amerykańska organizacja Center for Medical Progress (Centrum na rzecz Rozwoju Medycyny) ujawniła kolejne wstrząsające materiały video, dowodzące sprzedaży ciał abortowanych dzieci przez Planned Parenthood, największą organizację aborcyjną w Stanach. Tym razem nie kończy się jednak na samej rozmowie o najbardziej poszukiwanych organach zabitych dzieci czy ich cenie rynkowej.

Najnowszy film, czwarty z kolei, został nagrany podczas oceny organów martwego dziecka, zabitego w 11 tygodniu i 6 dniu rozwoju płodowego. Technicy laboratoryjni i lekarka oceniają stan narządów dziecka, pokazując je „kupującemu”. Szczątki małego chłopca są przeglądane w poszukiwaniu nietkniętych próbek „tkanek”.

Jak się okazuje zarabianie na samym zabijaniu niewinnych dzieci już nie wystarcza. Części ich ciał przegląda się, a to co nie zostało zniszczone podczas aborcji – wycenia i sprzedaje. W biznesie aborcyjnym nie można uniknąć tego typu patologii, ponieważ największą patologią jest samo dopuszczenie do legalnego mordowania dzieci. Centrum na rzecz Rozwoju Medycyny obnażając nielegalną praktykę sprzedaży narządów i tkanek zabijanych dzieci, zwraca uwagę opinii publicznej na ofiary aborcji. Pokazuje, że aborcja to nie zabieg na „tkance ciążowej”, „produktach zapłodnienia”, a okrutny mord na niewinnym dziecku.

Niestety, nie wszyscy chcą, aby prawda ujrzała światło dzienne. Po publikacji trzeciego z kolei materiału video, sąd w Kalifornii wydał wyrok zakazujący upubliczniania kolejnych filmów nagranych przez Center for Medical Progress. Zakaz dotyczy wprawdzie tylko filmów odnoszących się do działań firmy StemExpress, kupującej narządy dzieci od klinik Planned Parennthood, jednak samo jego wydanie powinno niepokoić. Instytucje powołane do obrony prawa zdają się stawać w obronie tych, którzy je łamią. Szczególnie widoczne jest to w odniesieniu do nawoływań, aby zamiast śledztwa wyjaśniającego kwestię handlu organami zabijanych dzieci przez Planned Parenthood, rozpocząć śledztwo przeciwko Centrum.

Aborcja jest okrutną zbrodnią, a jej legalizacja prowadzi do degeneracji tych, którzy ją popełniają i popierają. Jeśli nie ma się oporów przed zabiciem dziecka, dlaczego miałoby się je mieć przed handlem jego organami lub ukrywaniem łamania prawa? Zakaz mordowania dzieci to jedyna szansa na uniknięcie tego typu patologii. Dzieci się nie zabija, dzieci otacza się opieką.

Agnieszka Kocimska – Koordynator warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia

http://www.stopaborcji.pl