Kilka dni temu Europą wstrząsnęła informacja o zamordowaniu przez islamistów francuskiego księdza. Niestety, nawet w obliczu takiej tragedii dostaliśmy przykład skretynienia polskich “elit”.

W studiu TVN-u gościł profesor Piotr Balcerowicz. Ekspert komentował atak islamskich bandytów na kościół w Normandii, podczas którego napastnicy wzięli zakładników i podcięli gardło księdzu odprawiającemu mszę świętą.

Granica została przekroczona w symboliczny sposób. Obawiam się, że to zdarzenie pociągnie falę reakcji. Obawiam się, że będzie dochodziło coraz częściej do podobnych zajść. Ale to czego najbardziej się obawiam to to, że fundamentaliści europejscy, nacjonaliści, faszyści, organizacje skrajnie prawicowe będą przeprowadzać podobne ataki, zamachy i morderstwa na muzułmanach – powiedział Balcerowicz.

Cóż, serdecznie gratulujemy TVN-owi zejścia poniżej poziomu mułu. A panu Balcerowiczowi? A panu Balcerowiczowi życzymy spokoju i szybkiego powrotu do zdrowia.

4 KOMENTARZE

 1. jesli sie tak bardzo martwi o muzułmanów , nawet bardziej niż o chrześcijan to niech wyjedzie do Syrii lub Tunezji na co tu siedzi chłopisko? będzie tam miał pole do popisu

  0

  0
  • Ale on jest po stronie islamu, wiec obawia się ataków na swoich ! Żadnemu terroryście nie może spaść włos z głowy bo ten Pan sam zaatakuje chrześcijan !!! Proste !

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.