Błyskotliwa posłanka Platformy Obywatelskiej Kinga Gajewska stwierdziła, że 5. rocznica śmierci Margaret Thatcher będzie idealna do tego, by zaatakować rząd PiS-u. Internauci nie mieli dla niej litości.

„Dziś 5 rocznica śmierci pierwszej kobiety na stanowisku Premiera Wielkiej Brytanii – Margaret Thatcher. Gdy rząd PiS wydaje miliardy na zachcianki, nagrody i udogodnienia ‘swoich’. Warto przypomnieć jej słowa: ‘Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy’” — napisała na jednym z portali społecznościowych posłanka (pisownia oryginalna).

Co na to internauci?

„Podobnie jak wasze rządy prawie zlikwidowała górnictwo”.

„Skala afer PO jest na razie nie do pobicia. VAT to kto podniosł? A OFE? Wiec proszę sie nie powoływać na Zelazną Lady …”.

„Milcz obłudnico. Nikt nie zabrał tyle pieniędzy publicznych Polakom co rudy kierownik i aferalni z PO PSL. PIS wam do pięt nie dorasta .”.

„Czyli jak dojdziecie do władzy to też będziecie zabierać ? Czy zabierzecie wszystkim i dacie sobie , żeby rząd miał swoją kasę ? Tak tylko pytam , bo się nie znam .”.

„Ile PO wydalo z publicznych pieniedzy na tzw. konwoj wstydu?”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.