Polakożerca, mitoman i przyjaciel Adama Michnika – Tomasz Gross po raz kolejny dał popis swojego chamstwa, nienawiści do Polaków i zwykłej ignorancji.

Gross na łamach Die Welt odniósł się do ostatnich wydarzeń w Europie i niechęci części państw do przyjmowania określonych przez UE kwot uchodźców. W tej krytyce po raz kolejny oczernił Polaków i zarzucił im zwierzęcy antysemityzm.

Czy Polacy zapomnieli historię własnej emigracji i czy wschodni Europejczycy nie mają w ogóle wstydu? – pyta Gross i dodaje, że: Ich (Polaków – red.) ohydne oblicze pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich.

W dalszej części antypolski grafoman insynuuje, że ocaleli z Holokaustu Żydzi musieli uciekać do Niemiec przed „morderczym antysemityzmem swoich polskich, węgierskich, słowackich i rumuńskich sąsiadów”.

Prawdziwą „perełkę” mamy jednak na koniec. Gross pisze, że Polacy:

Słusznie byli dumni z oporu, jaki stawiali nazistowskim okupantom, ale faktycznie podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców.

Po tych skandalicznych słowach Reduta Dobrego Imienia zamierza skierować do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here