Ostatnie wydarzenia związane z terroryzmem i imigracją sprowokowały do przemyśleń „wybitne autorytety”. Nie mogło zabraknąć wśród nich prof. Hartmana, który skrytykował premier Szydło za jej słowa o braku możliwości przyjęcia przez Polskę imigrantów.

Hartman, znany z pomysłu legalizacji kazirodztwa, postanowił wypowiedzieć się w kwestiach dotyczących polskiej racji stanu i bezpieczeństwa Polaków, pokazując kolejny raz, że z jego zdrowiem psychicznym nie jest najlepiej. Na swoim blogu napisał, że oświadczenie „jest zdumiewające i zasmucające. Jest mi wstyd za nią i za Polskę”.

„Ta egoistyczna postawa, połączona z krzewieniem przez polski rząd narowów ksenofobii, budzi rozczarowanie i gniew – i to zarówno polityków, jak i zwykłych Niemców, Francuzów, Szwedów, Brytyjczyków”.

„Gdzie bylibyśmy dzisiaj – my, Polacy, i my, Europejczycy – gdyby Niemcy, Francuzi czy Brytyjczycy mieli do nas taki stosunek, jaki my mamy dziś do ludzi uciekających przed mordercami i bombami?”.

„Trzeba nie mieć sumienia, aby powiedzieć ludziom uciekającym przez bombami spadającymi na ich domy: nie chcemy was, bo za wami przyjdą wasi prześladowcy i będą się na nas mścić”.

Bomby? Prześladowcy? O czym mówi ten biedny człowiek? Wbrew bełkotowi Hartmana kierunek obrany przez rząd w tej konkretnej sprawie jest jedynym słusznym posunięciem, na jakie można było się zdecydować i za wszelką cenę musi być kontynuowany.

 

polskaniepodlegla.pl/mn

24 KOMENTARZE

 1. Kto to w ogóle jest, że piszecie o jego zdaniu w tej sprawie, kogo obchodzi zdanie gościa który chcę zalegalizować kazirodztwo! Ludzie, to jest dla was autorytet? Czy wy już do końca upadliście na głowy?
  To są jakieś jaja, jeżeli chodzi o wpuszczanie do kraju emigrantów czy imigrantów jeżeli w ogóle wiecie czym oni różnią się od siebie bo po przeczytaniu tego artykułu nie byłbym tego taki pewien.

  Ale dobra fakty są takie, że rozwalają nas od środka, chcą wygryźć nas jak jabłko od pestki do skórki.
  Nie potrzebują do tego nic bo mają na to przyzwolenie od Pani M która strzeliła europie w kolano to jest dramat.
  Tej inwazji już się nie cofnie teraz będzie trzeba z tym walczyć ale Europa nie walczy!!!
  Europa im dała zielone światło po przez Panią M.
  Jest naprawdę niedobrze, wszystko się tak wymiesza, że będzie ten chaos nie
  do opanowania!!!
  Czy wy tego naprawdę nie widzicie tej całej propagandy?
  Chorej ideologi już ja bym zrobił porządki, pierwszą to bym wyrzucił Merkel i tyle.
  I właśnie teraz nawet następcy Merkel będzie ciężko cokolwiek zrobić z tym burdelem!
  Jest źle oni nas zastraszają to jest ta święta wojna, chcą żebyśmy żyli w ich cieniu, chcą nas zdominować.
  Naprawdę już nie wiem co będzie, na pewno coś się wydarzy i nie będzie to nic dobrego.
  Zastanawiam się tylko kto kogo trzyma w szponach?

 2. Towarzyszu Hartman,wstydzicie się to się Hartman leczcie u psychologa,bo może cierpicie Hartman na socjofobie.Jeżeli się jednak Hartman nie leczycie na wstyd,to ulgę wam przyniesie zaszycie się w szałasie w np dżungli amazońskiej,tam Hartman będą z was się śmiać tylko małpy.

 3. Olać dekla niech sam sobie ich przyjmie. Polska dla Polaków!! Lewków i liberałów trzeba izolować by nie rozpieprzyli do końca europy.

 4. Zwykły Szwed, Niemiec, Francuz itd. to od jakiegoś czasu myślą tak jak my Polacy, ale zamykano im gęby i straszy się konsekwencjami prawnymi. Gniew to oni mają, ale wobec imigrantów i tych co im ich ściągnęli do krajów. Już się miarka przebrała i społeczeństwa owych krajów zaczynają głośno sprzeciwiać się dalszej polityki wyniszczania swoich krajów i swojej kultury.

  • Do psychiatry to idą ludzie chorzy, którzy widzą że ich sposób myślenia i/lub zachowanie chyba jest odmienne od prawidłowego. Pan Hartman nie jest chory, to celowe i przemyślane działanie. Ojczyzny też nie zdradził… .

 5. A to ciekawe: „Gdzie bylibyśmy dzisiaj – my, Polacy, i my, Europejczycy – gdyby Niemcy… mieli do nas taki stosunek, jaki my mamy dziś do ludzi uciekających przed mordercami i bombami? No ciekawe jaki mieli do nas stosunek Niemcy, kiedy nam te bomby zrzucali. Wolałabym nie mieć żadnych stosunków z Niemcami bo źle na tym zawsze wychodzimy.

  • W jakim swiecie ty zyjesz nie dociera do ciebie ze to nie imigranci uciekajacy przed bombami tylko ekonomiczni i chcacy przejac wladze w krajch chrzescijanskich i wprowadzic swoje prawa i religie. Znasz jakis przypadek gdzie Polak uciekl np. do Wielkiej Brytani i uciol leb Anglikowi bo ja nie,ale za to wiem,ze walczyli nadal z wrogiem nawet na obcej ziemi np. dywizjon 303. Co do Niemcow to sie zgodze,a ta Merkel to bym posadzil na krzeslo elektryczne za to co zrobila.

 6. @AntyMaruda
  Na zasadzie zasług w przekazywaniu bełkotu dla gojów, a przez sitwę klientów chrzczonych nożykiem.
  Podobno p. Hartman chce dać przykład i przyjmie u siebie 4-ch emigrantów… Tylko czterech, bo więcej mu się nie zmieści.
  I zostawcie p. Hartmana. Nie należy się wyśmiewać z człeka upośledzonego, zwłaszcza umysłowo.
  A swoją drogą, to taka trawestacja wiersza Tuwima:
  „Jak czarne włochate kulki, krążą po Polsce srulki…” właściwie jest na rzeczy.

 7. Jak widzę tego typa i czytam co wygaduje, zastanawia mnie jedna rzecz. Na jakiej zasadzie, za co i przez kogo są rozdawane tytuły profesorskie w tym kraju?

 8. Zbok hartmann po nocy soedzonej z siostra uslyszal od niej: „jestes tepszy w te klocki od tatusia”. A hartmann nato: wiem, mamusia mi mowila.
  Jak sie nazywa pociąg do Zakopanego? a hartmann na to: nekrofilia

  Miejsce zbokow jest w psychiatryku, a żydziorów w izraelu

 9. Co za debil niech sobie wezmie tych imigrantow i sobie ich uprawia na swojej ziemi. Polscy imigranci gdy uciekali do innych krajow to nie z zamiarem wymordowania ich mieszkancow.Polscy imigranci to byly matki z dziecmi i ludzie starsi a mlodzi i kazdy Polak ktory byl w stanie walczyc to walczyl i ginol za ojczyzne. Dlaczego oni tego nie robia 90% tych pseudo imigrantow to ludzie mlodzi i zdrowi ktorzy nie beda walczyc za ojczyzne w swoim kraju tylko za religie w kazdym innym. Popoieram decyzje Pani Premier Polska juz raz ocalila Europe przed islamizacja i zrobimy to ponownie.

 10. Co on pitoli, przecież Polacy pomagają ogromnej liczbie uchodźców z Czeczenii, Gruzji, Ukrainy… Na pewno, gdyby wśród uchodźców z Syrii znaleźliby się normalni ludzie w potrzebie, chrześcijanie i do tego chcący u nas się zatrzymać, to rząd też nie miałby z tym problemu. Ale takich to ze świecą szukać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here