homopropaganda
homopropaganda
homopropaganda

“Dziennik Łódzki” poinformował, że w gimnazjum w Piątkowisku koło Pabianic uczniowie w ramach warsztatów antydyskryminacyjnych przygotowali specjalną wystawę. Znalazły się na niej m.in  zdjęcia całujących się półnagich mężczyzn oraz hasła „Radość seksu lesbijskiego”, „Chłopak, którego chciałem na całe życie” czy „Trans Sex w wielkim mieście”.

Działacze Obozu Narodowo Radykalnego o sprawie powiadomili wójta oraz radnych gminy Pabianice. Podkreślili oni, że w szkole dochodzi do „promocji zboczeń wśród najmłodszych”.

Warsztaty w szkole zorganizowała grupka nauczycieli, zapraszając również “specjalistów”.

Przeprowadzone w naszej szkole badania dowiodły, że duża część uczniów/uczennic przejawia postawy dyskryminujące wobec osób o orientacji homoseksualnej – można było przeczytać na stronie szkoły.

Dyrektor gimnazjum w rozmowie z “Dziennikiem Łódzkim” powiedział, że nie widzi w swojej placówce homofobii ale po ogłoszeniu pomysłu na warsztaty kilkadziesiąt dzieci zgłosiło się za zgodą rodziców. Łącznie w akcji “antydyskryminacyjnej” udział wzięło 60 uczniów. Materiały, z których gimnazjaliści wycinali świńskie zdjęcia i nagłówki dostarczyła jedna z łódzkich organizacji, walcząca o “prawa mniejszości seksualnych”.

Wystawę zdjęto w czwartek a dziś w szkole miał zjawić się kurator. Materiały promujące zboczeńców oglądały również dzieci z mieszczącej się w tym samym budynku Szkoły Podstawowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.