to jest podpis

Każda osoba prowadząca firmę doskonale wie, jak żmudna jest jej organizacja. Właściciel takiej działalności już od początku jej założenia ma na głowie nieskończoną ilość spraw. Trzeba przecież dbać o wykonywanie projektów na czas, pilnować poprawnego księgowania, wypisywać różne umowy… lista ta ciągnie się w nieskończoność. Warto wtedy zastanowić się nad pomocą stron trzecich. Kiedyś jedyną opcją było zatrudnienie specjalisty, który zajmował się organizacją firmy za nas.

W obecnych czasach sprawa wygląda nieco inaczej. Jednym z najlepszych sposobów jest wykorzystanie gotowych platform online do prowadzenia firm. Platformy takie oferują nam sprawdzone, przetestowane i potwierdzone doświadczeniami przedsiębiorców z całego świata narzędzia, pozwalające na prowadzenie całej firmy z dowolnego miejsca na świecie, korzystając jedynie z komputera i internetu. Platforma nie tylko pozwala prowadzić firmę online, ale przede wszystkim znacznie ułatwia liczne procesy, pozwalając unikać błędów czy opóźnień.

Co oferują nam biznesowe systemy operacyjne?

Zależnie od systemu, w ofercie mamy ogromną różnorodność narzędzi, które pomogą nam w prowadzeniu działalności. Weźmy na przykład jedną z najważniejszych funkcji – kto dzisiaj pracuje oraz gdzie pracuje. W systemie możemy w łatwy sposób sprawdzić kto pracuje dzisiaj w biurze, a kto zdalnie.

Inną funkcją bardzo cenioną przez menadżerów zespołów jest możliwość łatwego rozdysponowania pracy swoim pracownikom. Wystarczy wprowadzić szczegóły zadań i przyporządkować je odpowiednim osobom. Pracownik otrzymuje prostą i czytelną listę zadań oraz ma możliwość składania raportu przełożonemu.

Dosyć ciekawą i innowacyjną funkcją zastosowaną w systemie Ready_™ jest komunikator tekstowy. Umożliwia on sprawne porozumiewanie się pomiędzy współpracownikami na temat wykonywanych działań. Daje on nam również możliwość przesyłania plików, co znacznie ułatwia pracę, ponieważ natychmiast wiemy, co otrzymaliśmy i od kogo.

Systemy te posiadają również możliwość łatwego zarządzania fakturami i eksport poza platformę do programów księgowych. Rozliczanie się z delegacji, pobieranie zaliczek czy wydawanie wypłat również znajduje się w jednym miejscu.

ready

Zalety biznesowego systemu operacyjnego

Przede wszystkim porządek. System tego typu jest doskonałym sposobem na ograniczenie niepotrzebnej, papierowej roboty. Wszystko co jest nam potrzebne do pracy znajduje się w jednym miejscu. Jedyne czego potrzebujemy my i nasi pracownicy to komputer z dostępem do internetu.

Ważnym i nieodłącznym elementem prowadzenia firmy zatrudniającej sporą liczbę osób jest kontrolowanie czasu pracy swoich pracowników. Ready_™ umożliwia weryfikacje czasu pracy niemal w czasie rzeczywistym. Doskonale widoczna jest ilość wyrobionych godzin, wypełnionych zadań czy miejsce pracy i godzina jej rozpoczęcia.

Najważniejszą zaletą stosowania platform tego typu jest zaoszczędzony czas.

Gdzie znaleźć odpowiednie systemy dla naszej firmy?

Systemy dostępne na rynku są różne – od specjalistycznych do bardziej ogólnych. Wyżej wspomniany Ready_™, oprogramowanie stworzone przez firmę eDokumenty, zdecydowanie zaspokoi potrzeby 99% małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiada wszystkie wymienione wyżej funkcje, a także chociażby Intranet czy aplikację do wniosków zakupowych. To, co wyróżnia ten system na tle konkurencji to niezwykła łatwość w obsłudze oraz intuicyjność. W razie jakichkolwiek problemów, platforma oferuje nam ciągłą pomoc i wsparcie specjalistów odpowiadających na wszystkie pytania dotyczące systemu. Warto przetestować ofertę, ponieważ system ten możemy sprawdzić za darmo przez pierwsze czternaście dni.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here