W środę o godzinie 18 w Krakowie odbędzie się manifestacja “Kraków za Wyszehradem! – przeciw błędnej polityce imigracyjnej”. Organizatorem jest stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej oraz KoLiber.

Jak piszą organizatorzy na stronie wydarzenia:

Organizujemy tą manifestację przede wszystkim by wyrazić swój sprzeciw wobec polityki rządu Ewy Kopacz. Pani Premier i jej ministrowie jawnie lekceważą opinię nas – narodu. Chodzi tu przede wszystkim o decyzję o przyjęciu przez Polskę islamskich imigrantów.

Pokażmy więc, że nie zgadzamy się na taką politykę rządu, że nie chcemy by politycy, którzy nie potrafią bronić racji swojego kraju i jego obywateli dłużej rządzili Polską! – zachęcają.

Manifestacja rozpocznie się w środę 30 września o godzinie 18 przed Krzyżem Katyńskim na Placu o. Adama Studzińskiego w Krakowie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu reprezentująca rząd PO-PSL minister Teresa Piotrowska poparła na unijnym szczycie “kwotowy” podział imigrantów pomiędzy kraje wspólnoty. Tym samym Polska za sprawą rządu wyłamała się z Grupy Wyszehradzkiej, której pozostałe państwa sprzeciwiły się unijnemu dyktatowi ws. uchodźców.

Link do wydarzenia na facebooku TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.