W środę o godzinie 18 w Krakowie odbędzie się manifestacja „Kraków za Wyszehradem! – przeciw błędnej polityce imigracyjnej”. Organizatorem jest stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej oraz KoLiber.

Jak piszą organizatorzy na stronie wydarzenia:

Organizujemy tą manifestację przede wszystkim by wyrazić swój sprzeciw wobec polityki rządu Ewy Kopacz. Pani Premier i jej ministrowie jawnie lekceważą opinię nas – narodu. Chodzi tu przede wszystkim o decyzję o przyjęciu przez Polskę islamskich imigrantów.

Pokażmy więc, że nie zgadzamy się na taką politykę rządu, że nie chcemy by politycy, którzy nie potrafią bronić racji swojego kraju i jego obywateli dłużej rządzili Polską! – zachęcają.

Manifestacja rozpocznie się w środę 30 września o godzinie 18 przed Krzyżem Katyńskim na Placu o. Adama Studzińskiego w Krakowie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu reprezentująca rząd PO-PSL minister Teresa Piotrowska poparła na unijnym szczycie „kwotowy” podział imigrantów pomiędzy kraje wspólnoty. Tym samym Polska za sprawą rządu wyłamała się z Grupy Wyszehradzkiej, której pozostałe państwa sprzeciwiły się unijnemu dyktatowi ws. uchodźców.

Link do wydarzenia na facebooku TUTAJ.