Poseł .Nowoczesnej i dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu Krzysztof Mieszkowski złożył doniesienie do wrocławskiej prokuratury, ponieważ poczuł się urażony słowami Mariana Kowalskiego.

Mieszkowski z sejmowej mównicy stwierdził, że za mord w Jedwabnem odpowiedzialny jest polski naród. Słowa te zbulwersowały Mariana Kowalskiego, który ostro ocenił postawę posła .Nowoczesnej.

Ten zwariowany z Nowoczesnej, taki pseudo aktor  (…) – tak w dupkę uczesany, nie pamiętam jak się nazywa, idiota. Stwierdził z mównicy sejmowej, że to Polacy zrobili. (…) Skąd ty to bandyto wiesz, że Polacy mordowali? Jak masz dowody, to idź do prokuratury. Pytam, dlaczego w Sejmie, Kukiz taki wyrywny, nie dał temu cwelowi w mordę do tej pory? – powiedział lider Narodowców RP.

Mieszkowski poczuł się urażony i zdecydował się zakapować Kowalskiego. Swoją decyzję uzasadniał tym, że lider Narodowców RP “nakłaniał do popełnienia czynu zabronionego”. Dodał, że słowa byłego kandydata na Prezydenta RP są “pełne pogardy, nienawistnych określeń, to podręcznikowy przykład mowy nienawiści, dla której nie powinno być miejsca w polskiej przestrzeni publicznej”.

Cóż, rodzi się pytanie, czy w przestrzeni publicznej powinno być miejsce dla antypolaków i konfidentów?

6 KOMENTARZE

 1. My Polacy zwracamy sie do Sądu Najwyższego RP o areszt posła Krzysztof Mieszkowskiego za bezpodstawne oskarżenia, zniesławienie i zdradę narodu Polskiego.

  7

  0
 2. A Polaków można bezkarnie szkalować ?Byle się przypodobać Żydom. Czemu ? Bo oni mają silę to może nagrodzą. Komusza inteligencja zawsze kochała siłę, nigdy nie szanowała zasad, bo nie wie czym one są. Pochodzi bowiem z nizin społecznych (mętów).

  10

  0
 3. TERAZ, to temu cwelowi sam Marian powinien buźkę przefasonować, tym razem za skarżenie się, jak ciota, że go obrażają (a Marian powiedział dokładnie to, co trzeba, bo z takim szabesgojem, agentowi żydowni, który z Teatru robi burdel, przyczyniając się do dalszego rozkładu elementarnej kultury polskiej, dyskutować w ogóle merytorycznie, gdy powtarza za żydownią ewidentne brednie “jedwabne” ?
  Mordę obić i tyle.. Po męsku, a nie po pedalsku… Niech zarabia na życie uczciwie, a nie tak bezecnie… Z Polski bym wywalił, do Izraela… Do jego mocodawców. A razem z nim – wszystkie te czarne chałaty pejsate w czarnych kapeluszach, które stoją za Prezesem Polski…

  10

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.