W piątek na kieleckim Rynku pojawiła się wystawa budząca liczne kontrowersje. Treść wystawy uderza w homoseksualizm.

Wśród banerów, które zawisły na metalowej konstrukcji ustawionej na Rynku, znalazły się następujące hasła:

“Homoseksualizm poważnie szkodzi życiu i zdrowiu“, “Pedofilia wiąże się z homoseksualizmem” czy “Homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne”.

p_20160927_125128

p_20160927_125148

Na umieszczenie wystawy zgodę wydał wiceprezydent miasta oraz Miejski Zarząd Dróg. Inicjatorem akcji jest Fundacja “Życie i Rodzina”.

Inicjatorzy wystawy zgłosili się do nas z prośbą o zajęcie pasa drogowego. Posiadali zgodę od wiceprezydenta miasta Andrzeja Syguta. Wydaliśmy pozwolenie, ponieważ Miejski Zarząd Dróg to administracja drogowa i nie zajmujemy się kwestiami dotyczącymi światopoglądu i cenzury – powiedział Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

p_20160927_125204

p_20160927_125219

Wystawa zbulwersowała radną PO oraz kieleckich działaczy partii Razem. Wieczorem banery zostały zasłonięte transparentem o treści “PRZEPRASZAMY”. Wkrótce jednak wszelkie próby cenzury zostały usunięte, a treść wystawy znów jest czytelna.

Działacze partii Razem jednak nie odpuszczają i złożyli w Urzędzie Miasta dwa pisma: wniosek o udostępnienie informacji publicznej, by dowiedzieć się dokładnie, w jakim trybie została wydana zgoda na umieszczenie ekspozycji oraz skarga na Prezydenta Miasta Kielce.

Oto wolność słowa i demokracja w wydaniu czerwonej hołoty spod znaku Razem.

p_20160927_125227

8 KOMENTARZE

 1. Partia Razem to czakie towarzystwo co się tak razem aaach robi , to zwyrodnialcy , degeneraci, lewackie pomyje warte wyjazdu do lasu na pababachchchch i wtedy społoszone hukami wrony kraaa kraaa kraaaaaaaa.

  8

  1
 2. Takich akcji powinno być jak najwięcej w całej Polsce.
  Bo homopropaganda wciska się wszędzie, jak nie idzie drzwiami, to oknem.
  Nie mam nic przeciwko nim (jak ktoś się lubi babrać w gównie, to jego sprawa, niech sobie to robi u siebie w domu). Ale wara im od dzieci i od wychowywania dzieci.
  I precz z ich nachalną propagandą z przestrzeni publicznej.
  Nie może być tak, że mniejszość będzie narzucać większości swoje odchyły. W końcu demokracja oznacza, że realizowane są postulaty większości, a mniejszość musi się dostosować.

  18

  0
 3. To mi pachnie prowokacją lewicowych ugrupowań. „Pedofilia wiąże się z homoseksualizmem” Co pedofilia ma w spólnego z homo czy hetero? nic! Pedofil na ogół nie odróżnia płeć dziecka. Można spodziewać się więcej tego rodzaju PROWOKACJA! LGBT zaczyna odwracać się od lewicowych ugrupowań. Za dużo naoglądałem się TVN, żeby nie umieć myśleć.

  2

  9
  • Fundacja „Życie i Rodzina” jest tak samo szkodliwa dla katolików jak LGBT dla homoseksualistów. Jedni i drudzy jątrzą i sieją nienawiść.

   1

   1
   • Podajesz przykład skrajny, być może i tacy się znajdą. Jestem przeciwnikiem adoptacji dzieci przez pary jedno płciowe. Dziecko powinno mieć tatusia i mamusie, a nie dwie mamy lub dwóch ojców, bo to jest chore, to paranoja. Dlatego LGBT tak bardzo jest znienawidzone przez normalnych gejów, bo to oni promują te gówna. Ale nie można wszystkich gejów wrzucać do jednego wora. ps: skąd masz te dane o 229 skazanych?

    0

    0
    • Statystyka nie może być skrajna bo to suche liczby.
     Skrajne mogą być tylko oceny i interpretacje wyników.
     Pytasz o dane przecież podałem link, a w tym artykule
     możesz o tym przeczytać w ostatnim zdaniu.

     1

     0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.