W Polsat News gościła posłanka .Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Po raz kolejny tłumaczyła się z portugalskich wypadów swojego szefa, przy tej okazji nie unikając kompromitacji.

Jak cienka jest granica między niezręcznością a kompromitacją? – zapytał dziennikarz Polsat News Katarzynę Lubnauer, w związku z portugalską wyprawą Ryszarda Petru, który nazwał później ten wypad “niefortunnym”.

Niefortunną decyzją jest brak wymiany opon letnich na zimowe w momencie, kiedy mamy po drugiej stronie okna to, co mamy – dodał Bartosz Kurek.

Po pierwsze, jesteśmy nowi w polityce. Mam wrażenie, że musimy znaleźć balans, między tym, co jest nasze prywatne, a tym, co jest polityczne – próbowała się bronić Lubnauer.

Niech pani nie żartuje. Doradca Leszka Balcerowicza jest nowy w polityce? Błagam.

W polityce na tę skalę jesteśmy nowi. Powiem szczerze, że praktycznie już mieszkam w Warszawie, już praktycznie zatraciłam sferę prywatną.

Oderwała się pani od rzeczywistości… – próbował pomóc dziennikarz.

Tak bym tego nie określiła. Nie zdajemy sobie również sprawy, że przestaliśmy być osobami anonimowymi – odpowiedziała.

Ryszard Petru nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest osobą publiczną od lat? Niech się pani nie pogrąża pani poseł – nie wytrzymał prowadzący.

Cóż, potwierdza się, że aby skompromitować .Nowoczesną, nie należy szczególnie się wysilać. Wystarczy pozwolić jej działaczom mówić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.