W Radiu Szczecin odwołano poprzednie kierownictwo i powołano nowych ludzi. Wśród nich Edwarda Kosmala – organizatora rolniczych protestów w Szczecinie i hodowcę trzody chlewnej.

Kosmal to były kandydat PiS-u w wyborach parlamentarnych. Z list tej partii bez powodzenia próbował dostać się do Senatu. Niewiele jednak stracił, gdyż PiS potrafi troszczyć się o swoich ludzi.

Nowy członek rady nadzorczej publicznego Radia Szczecin prowadzi duże gospodarstwo rolne w Tychowie. Część ziem dzierżawi od Agencji Nieruchomości Rolnych. Na prowadzenie gospodarstwa otrzymuje spore dopłaty z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie od kilku lat pracuje jego córka. Kosmal jest także szefem rolniczej „Solidarności” w swoim regionie, a zasłynął jako organizator protestów rolniczych, które w 2012 i 2013 r. paraliżowały Szczecin.

Rolnik będzie decydował o kierunkach działania szczecińskiej rozgłośni. Jeżeli „dobra zmiana” ma polegać na podnoszeniu kwalifikacji i tworzeniu szans, to Edward Kosmal został jednym z jej najlepszych beneficjentów.

 

fakt/mn

2 KOMENTARZE

  1. U nas partyjniactwo nigdy nie wyjdzie z mody; kiedyś była jedna słuszna partia, teraz co wybory to inna, ale też jedynie słuszna… Ot, Polska urzędem stoi… Tak było, jest i będzie, a ty się człowieku martw i zachodź w głowę, jak przetrwać…

    0

    0
  2. Pisano : “Kolejne zmiany w mediach – hodowca trzody chlewnej pokieruje Radiem Szczecin” kurcze…. jak do dobrze, bo już myślałem że “pokieruje procesem przyjmowania uchodźców islamskich” do naszego kraju.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.