viveW piątek, prezydent Bronisław Komorowski odwiedzi województwo świętokrzyskie. W czasie wizyty w Kielcach, głowa państwa spotka się m.in z … zawodnikami Vive Tauronu Kielce, którzy kilka dni temu osiągnęli wielki sukces i awansowali do Final Four LM piłkarzy ręcznych. 

Sukces ma wielu ojców, a jednym z tych ojców w przypadku olbrzymiego sukcesu piłkarzy ręcznych chce być Bronisław Komorowski. Kieleccy szczypiorniści, w ostatni weekend po heroicznej walce awansowali do najlepszej czwórki Ligii Mistrzów. Spotkanie z będącymi na fali sportowcami, postanowił odbyć odwiedzający stolicę województwa świętokrzyskiego ubiegający się o reelekcję prezydent RP. Będzie ono miało miejsce w piątek o godzinie 15:30 w Hali przy ulicy Krakowskiej w Kielcach.

Bronisław Komorowski ma pewność, że taka ustawka przyniesie mu popularność a szczypiorniści nie będą gwizdali. Warto dodać, że byłym trenerem Vive jest obecny europoseł PO – Bogdan Wenta. Asystentem krajowym Wenty jest natomiast Paweł Papaj, który jednocześnie pełni funkcję managera zespołu Vive Tauron Kielce.

Na koniec ostrzeżenie dla pana prezydenta. Na hali przy ulicy Krakowskiej znajdzie pan wiele krzeseł. Spokojnie. To nie wyraz protestu ze strony zawodników a jedynie specyfika hali sportowej.