Komorowski / foto: Flickr.com CC 2.0

Trzy dni temu informowaliśmy o spędzaniu dzieci z przedszkoli i szkół na wiec prezydenta w Aleksandrowie Kujawskim. Okazuje się, że to nie jedyny taki przypadek. Dziećmi posłużono się również w Mogilnie.

Prezydent po przemówieniu i kilku zdjęciach ze swoimi „fanami”, podszedł do grupki małych dzieci stojących w koszulkach z napisami „Bronisław Komorowski” i transparentami „Popieram Komorowskiego”. Chcąc pokazać swoje miłe oblicze, pochyla się nad dziećmi rozmawia z nimi a następnie podchodzi do ich opiekunów i fotografuje się w otoczeniu roześmianych maluchów.

Zapewne Komorowskiemu łatwiej spotykać się z dziećmi i fotografować się na ich tle. Przedszkolak raczej nie zapyta prezydenta o jego związki z WSI, nie zapyta o reformę emerytalną czy próbę sprzedaży Lasów Państwowych. Pierwszak nie zapyta „Gdzie jest szogun” ani nie uniesie ironicznie krzesła. Łatwiej nie znaczy jednak moralnie. Rodzi się podstawowe pytanie: Gdzie jest kuratorium? Gdzie minister edukacji? Czekamy na jasne stanowisko wyżej wymienionych

7 KOMENTARZE

 1. polityczna pedofilia.. przecież jak by te dzieci wiedziały kim on jest, choć nawet my dobrze nie wiemy, to by się czuły zgwałcone emocjonalnie..

 2. Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina. Jedno z ujęć;
  Do Stalina podchodzi małe dziecko i mówi:

  – Wujku, daj cukierka.

  – Won ty s…..u! – Krzyczy Stalin

  W tym momencie kamera kieruje obiektyw na planszę z napisem: A mógł zabić!

  Kto wie moze i Bul takie cos odwali?

 3. W gminie Pakość miało miejsce to samo… Dzieci z przedszkola, szkoły posdstawowej i gimnazjum zostały przymusowo zaciągnięte przed oblicze Komorowskiego… Znając życie nikt się tym nie zajmie! :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here